FOTO Kateřina Klasnová na titulce časopisu Playboy

28.03.2013 13:24

Předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Kateřina Klasnová se objeví v dubnovém čísle pánského magazínu Playboy. Manželka předsedy strany Víta Bárty poskytla podle informací ParlamentníListy.cz magazínu rozhovor, který je avizován již na titulní stránce chystaného dubnového čísla.

FOTO Kateřina Klasnová na titulce časopisu Playboy
Foto: Playboy
Popisek: Kateřina Klasnová na titulce časopisu Playboy

Kateřina Klasnová je manželkou Víta Bárty, který je vlivným poslancem Věcí veřejných a v lednu byl zvolen jejich předsedou. Sama Klasnová vykonávala funkci místopředsedkyně strany a od loňska působí jako předsedkyně véčkařské poslanecké frakce. Vystudovaná teoložka patří k výrazným tvářím Poslanecké sněmovny, kde v letech 2010- 2012 vykonávala rovněž funkci místopředsedkyně.

Před volbami v roce 2010 patřila ke skupině véčkařských žen, které se nechaly částečně odhalené vyfotografovat do propagačního kalendáře strany. Slogan „Volte naše holky“ pomohl straně do Poslanecké sněmovny i do vlády. „Véčka“ mimo jiné zaujala často neortodoxním marketingem. 

Playboy je pánský časopis, založený roku 1953 Hughem Hefnerem jako firma Playboy Enterprises, Inc. Je to měsíčník se zajímavými informacemi z oblasti módy, sportu, nejnovějších technických vymožeností, luxusního zboží, cestování, automobilismu a s profily významných osobností a rozhovory s nimi.

Je však také (a především) synonymem pro erotické fotografie žen, mnohdy z řad velmi známých osobností. Časopis Playboy vychází v mnoha jazykových mutacích téměř po celém světě. V České republice se prodává od roku 1991. Jedním z jeho šéfredaktorů byl dokonce spisovatel Arnošt Lustig.


 

reklama

autor: javTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slováci mluvili s Rusy. Kavárna se může zbláznit, Hřebejk zase sprostý, i výzva k převratu padla

8:30 Slováci mluvili s Rusy. Kavárna se může zbláznit, Hřebejk zase sprostý, i výzva k převratu padla

Jednání slovenského ministra zahraničí Juraje Blanára s ruským protějškem Sergejem Lavrovem, které s…