FOTO Podpálený obrázek Václava Havla přímo ve Sněmovně. Okamura bude řádit, Starostové totiž podezřívají jeho lidi

21.12.2018 10:45

Starosta Kolína a první místopředseda STAN, jenž usedá i v poslaneckých lavicích, Vít Rakušan, se podělil na svém twitteru o to, co se mu přihodilo právě v dolní komoře. A souvisí to s prvním prezidentem České republiky Václavem Havlem.

FOTO Podpálený obrázek Václava Havla přímo ve Sněmovně. Okamura bude řádit, Starostové totiž podezřívají jeho lidi
Foto: archiv VR
Popisek: Starosta Kolína Mgr.Vít Rakušan (Změna pro Kolín)

„Měli jsme na dveřích poslaneckého klubu STAN Václava Havla. Ve večerních hodinách, asi posílen předvánočním večírkem, se některý ze statečných kolegů rozhodl zapalovačem vyjádřit svůj občanský postoj. Obraz Poslanecké sněmovny verze 2018...“ poznamenal Rakušan a připojil snímek.

„Pohybovali se tady zástupci mnoha klubů. Je smutnou skutečností, že na stejném patře mají své komnaty dámy a pánové z SPD. Aniž bych cokoliv předjímal,“ podotkl následně v diskusi Rakušan.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

„To nebyl nikdo dnešní, ale duch republikána Jana Vika, na kterého tak nevhodně a trapně přeci pískala první dáma, když pouze svobodně a tak nějak odvážně vyjadřoval svůj názor na kolaborantsko-fašistickou rodinu Václava Havla. Troglodyti se ve sněmovně neobjevili až nyní...“ podotkl pak také v diskusi režisér Jan Hřebejk.

„Hnus. Ale proč by tomu v PSP mělo být jinak, než mimo. Vždyť parlament je obrazem a odrazem společnosti,“ dodal analytik Michael Romancov.

Včera jsme také informovali o rozkopaných dveřích poslanecké kanceláře Jiřího Kobzy (SPD) v Praze. Kobza z poškozování majetku obvinil „havlistickou občanskou společnost“. A přidal pár slov o skomírající ultralevici. Psali jsme ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Špína! Frustrovaní Češi si vybíjejí nenávist. Svoboda má své hranice, láteřil Pavel Rychetský, vzpomněl Bangu a už to jelo

16:32 Špína! Frustrovaní Češi si vybíjejí nenávist. Svoboda má své hranice, láteřil Pavel Rychetský, vzpomněl Bangu a už to jelo

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský hovořil na konferenci Nenávist na internetu, které se účast…