Finanční správa je Babišova zbraň hromadného ničení. Slovutný Bohumil Pečinka upozornil, co všechno mu hraje do karet

28.09.2017 9:43 | Zprávy

Komentátor Reflexu Bohumil Pečinka má za to, že Andrej Babiš zneužíval Finanční správu podřízenou Ministerstvu financí jako zbraň hromadného ničení.

Finanční správa je Babišova zbraň hromadného ničení. Slovutný Bohumil Pečinka upozornil, co všechno mu hraje do karet
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohumil Pečinka

Není to tak dlouho, co soud zrušil zajišťovací příkazy Finanční správy a Celního úřadu proti firmě FAU. Proti firmě, o kterou se svého času ucházel také exministr financí Andrej Babiš (ANO). Fakt, že zajišťovací příkazy byly zrušeny, jasně naznačuje, že nebyly použity oprávněně. Podle Pečinky to navíc nebyl jediný případ, ve kterém byly zajišťovací příkazy zrušeny. Zdá se tak, že za časů ministra financí začala být Finanční správa využívána k likvidaci nepohodlných firem. Nástroj v podobě zajišťovacích příkazů měla Finanční správa již dlouho, ale ve velkém je začala využívat až za časů ministra financí Andreje Babiše.   

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jedete v dozimetru, bitcoinu, kampeličce“. Jiří Pospíšil neposlouchal rád

18:00 „Jedete v dozimetru, bitcoinu, kampeličce“. Jiří Pospíšil neposlouchal rád

Ve studiu CNN Prima News to vřelo. Bývalý předseda TOP 09 naznačil, že po volbách může pokračovat vl…