Generál Šándor nevěří odborníkům šířícím strach z covidu. Provedl si vlastní test. A odhalení je tu

22.06.2021 16:48

Generál Andor Šándor se rozhodl provést vlastní výzkum na svém těle. Na začátku března si udělal krevní test na protilátky vůči covidu a jeho hodnota prý byla dostačující pro ochranu před infekcí. „Před první injekcí Pfizeru jsem měl 25, den před druhou 400. Prostě jsem si udělal vlastní výzkum na vlastním těle,“ okomentoval patnáctinásobný nárůst protilátek. „Nikdy jsem příliš nevěřil šíření strachu z covidu ‚odborníkům‘, kteří do svých veřejných prohlášení projektovali vlastní strach z choroby,“ myslí si.

Generál Šándor nevěří odborníkům šířícím strach z covidu. Provedl si vlastní test. A odhalení je tu
Foto: Vysílání Prima CNN
Popisek: Andor Šándor v Partii 18.4.2021

Anketa

Považujete policejní zákrok vůči mrtvému teplickému Romovi za chybný?

hlasovalo: 23393 lidí

Bezpečnostní analytik Andor Šándor popsal svůj zážitek s měřením protilátek na koronavirus. Na facebook napsal, že nikdy příliš nevěřil šíření strachu z covidu odborníky, kteří dle Šándora do svých veřejných prohlášení projektovali jejich strach z choroby.

Třetího března se tedy rozhodl vyzkoušet, jak je na tom s imunitou a změřil si protilátky. Z krevního testu mu vyšlo, že hodnotu protilátek vůči covidu měl ve výši 30, což je dle odborníků již dostatečná ochrana. „Před první injekcí Pfizeru jsem měl 25, den před druhou 400. Prostě jsem si udělal vlastní výzkum na vlastním těle,“ napsal. Dle komentáře pod příspěvkem si hodlá změřit výši protilátek i po druhé dávce vakcíny.

Na závěr doporučil, aby se méně strašilo, a naopak se více prováděl vlastní výzkum. Mířil tím na ty odborníky, o kterých psal na začátku svého statusu. „Lidé, řídící auto bez osádky a mající respirátory, jsou jejich obětí i v těchto parných dnech,“ dodal. Narážel tím na některé spoluobčany, kteří ze strachu před nákazou mají nasazený respirátor v autě, ačkoliv jedou sami a nejsou tedy přímo ohrožení. Že k tomu skutečně dochází, potvrdilo i několik příspěvků v diskusi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tle

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Duhová pošta, duhový balík. Vulgární výlevy na sítích, stěžoval si generální ředitel Veselovskému. Ale neuhne

10:23 Duhová pošta, duhový balík. Vulgární výlevy na sítích, stěžoval si generální ředitel Veselovskému. Ale neuhne

Generální ředitel České pošty Roman Knap dal jasně najevo, že plně stojí za kampaní, kterou státní p…