Hájkův web varuje: Vzniká tu protektorátní eurovláda. Tady je řešení...

25.01.2014 13:29

Miloš Zeman nakonec kapituloval a jmenuje „protektorátní eurovládu“. Napsal to publicista Ladislav Zemánek na serveru Protiproud.cz. Zároveň uklidňuje a mluví o vzniku nové euroskeptické strany „NE Bruselu – Národní demokracie“, která by se měla zasadit o obnovení samostatnosti českého státu.

Hájkův web varuje: Vzniká tu protektorátní eurovláda. Tady je řešení...
Foto: Lukáš Petřík
Popisek: Vypískání vlajky EU

Příští týden má být jmenována nová vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL. Podle Zemánka to ovšem bude nejhorší sestava od listopadu 1989. Mnohým prý uniká podstatná věc – jedná se o vládu protektorátní.

Nová vláda zlikviduje poslední znak naší samostatnosti – českou korunu

„Společně s prezidentem chce rychle zlikvidovat poslední znak naší samostatnosti, českou korunu – a vnutit nám polomrtvé euro. A odpověď národních konzervativních sil?“ naznačuje Ladislav Zemánek a poukazuje na vznik nové politické strany „NE Bruselu – Národní demokracie“.

Strana chce sjednotit protiunijní síly, a proto bude jednat se všemi subjekty, které požadují, aby Česká republika vystoupila z Evropské unie.

Národní demokracie vyšle kandidáty do voleb do Evropského parlamentu

Nadcházející volby do Evropského parlamentu pak Národní demokracie chápe jako referendum o dalším setrvání v „bruselském vězení národů“.

Hlavním bodem programu nově vzniklé strany je tedy obnovení národní svrchovanosti. Odmítají i členství ČR v dalších mezinárodních organizacích. Nechtějí, aby se český stát účastnil vojenských intervencí.

Program: Ochrana tradičních křesťanských hodnot nebo přísná kontrola přistěhovalectví

„Chtějí kontrolu zahraničních nevládních organizací, vyvození politické odpovědnosti politiků, kteří pracují proti zájmům České republiky a zastavení dalšího výprodeje státního majetku do zahraničí. Národní demokracie chce rovněž přísnou kontrolu přistěhovalectví a dlouhodobý pobyt na našem území podmiňuje ochotou imigrantů přizpůsobit se většinové české společnosti,“ popisuje Zemánek.

Zemánek uvádí, že se Národní demokracie zasazuje o obranu tradičních křesťanských hodnot a klasické rodiny, na kterou prý útočí pokrokáři, kteří „ji ničí kromě jiného také homosexualistickými nároky“.

Obnovíme samostatnost českého státu

Národní demokraté postupně představí kandidáty do evropských voleb. Má se jednat o respektované osobnosti, které už dříve prosazovaly boj proti EU. Strana navazuje na prvorepublikovou Národní demokracii, kterou založil tehdejší premiér Karel Kramář. I dnes chce být silou důležitou pro obnovení samostatnosti českého státu, jako tomu bylo v roce 1918. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vfe

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček, Vondráček a Ondráček se servali kvůli migraci

22:44 Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček, Vondráček a Ondráček se servali kvůli migraci

Zástupci stran a hnutí vystoupili v další předvolební debatě Speciál 360°: Hlas lidu vysílané na CNN…