Hašek Bendlovi: Zakažte dovoz potravin z Polska, lidem hrozí rakovina

05.03.2012 16:47 | Zprávy

Stínový ministr zemědělství a venkova za ČSSD Michal Hašek vyzval ministra zemědělství Petra Bendla, aby po více než týdnu trvání solné aféry v Polsku začal konat a vyžádal si od polské strany seznam výrobců, používajících rakovinotvornou posypovou sůl a okamžitě zakázal prodej jejich výrobků a surovin v České republice na nezbytně nutnou dobu.

Hašek Bendlovi: Zakažte dovoz potravin z Polska, lidem hrozí rakovina
Foto: archiv
Popisek: Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD)

Současně by podle Michala Haška měly státní instituce sledující kvalitu a bezpečnost potravin zvýšit kontrolu potravin dovážených z Polské republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: tan

Kolik lidé ze SOCDEM bude na kandidátce Stačilo?

A napadlo vás, že jste vlastně stranu pohřbili zbytečně? Kvůli koalici z ní odešlo dost výrazných tváří a nebojíte se, že to bude k ničemu? Že pro voliče SOCDEM budete nevolitelní kvůli spolupráci s komunisty a pro voliči komunistů vás volit nebudou, že dají radši preferenční hlas komunistům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Na kauze Balaštíkové a „zabíjení psa“ vynikl Petr Fiala. Připomenuto

14:00 Na kauze Balaštíkové a „zabíjení psa“ vynikl Petr Fiala. Připomenuto

Mediálně-politický blok rozjel neférový boj s cílem zajistit pokračování Fialovy vlády i po volbách.…