Hnusný! Pitomost, Babiši. Aňa Geislerová se neudržela

22.09.2019 17:34

Uživatel Kozel v Porcelánu vymodeloval vládní čtvrť tak, jak si ji přeje předseda vlády. Prý proto, aby bylo vidět, jak velkou kravinu Babiš vlastně prosazuje. Když si model prohlédla herečka Aňa Geislerová, neudržela se...

Hnusný! Pitomost, Babiši. Aňa Geislerová se neudržela
Foto: Repro Facebook
Popisek: Herečka Anna Geislerová na demonstraci Milionu chvilek pro demokracii

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) již několik let mluví o výstavbě nové vládní čtvrti na polích v Letňanech. Současný primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) Babišovi sdělil, že pokud by se nová vládní čtvrť vůbec měla začít stavět, musí být napřed splněno několik klíčových podmínek. Především by měl stát hlavnímu městu dopomoci k dokončení dopravního okruhu kolem města. Babiš na oplátku Hřiba obvinil, že umí jednat jen útočně, a prohlásil, že už s ním dál nechce jednat.

Anketa

Souhlasili byste, kdyby prezident Zeman zastavil stíhání premiéra Babiše?

86%
14%
hlasovalo: 19405 lidí

Uživatel skrývající se pod přezdívkou Kozel z Porcelánu se rozhodl namodelovat, jak by vládní čtvrť vypadala. Aby bylo vidět, jak velká je to hloupost. Své závěry představil na sociální síti Twitter. Základní problém je už v tom, že nejbližší další budovy jsou od vládní čtvrti vzdáleny přibližně kilometr.

Čtvrť je podle občana nesmyslně obrovská. Jde v podstatě o megalomanský projekt. „Ok, tak jsem vymodeloval Babišovu vládní čtvrť, ať je líp vidět, jak hrozná, hrozná, hrozná kravina to je,“ zhodnotil Babišův projekt občan.

Nakonec se však Babišovi omlouval, protože zjistil, že návrh čtvrti nevzešel od Babiše, ale z Magistrátu hlavního města Prahy.  

vládní čtvrť

Když si o vládní čtvrti přečetla herečka Aňa Geislerová, neudržela se.

„Něco mi ta megalomanská státní architektonická vize připomíná. To se fakt všechno děje? A tak rychle? A jak může vůbec premiér s opakovaně schodkovým rozpočtem propagovat takovou blbost. Nevím, proč mě ze všech těch aktuálních zpráv vytáčí tahle tak moc, asi že je to tak přesně obludně velký prázdný a prstě hnusný,“ napsala herečka.

Geislerová o Babišově vládní čtvrti

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prasárničky! Na Klause ml. udeřilo: Jde o zločinné uprchlíky. Zásadní info

7:03 Prasárničky! Na Klause ml. udeřilo: Jde o zločinné uprchlíky. Zásadní info

Poslankyně ODS Jana Černochová nenechala nit suchou na svém bývalém kolegovi Václavu Klausovi mladší…