Holec naznačil, co by při druhém mandátu Pavla mohlo přijít

23.01.2026 20:25 | Monitoring
autor: Naďa Borská

„Na prezidenta se nehodím… Jeden mandát je až dost… Nevylučuji to…“ Komentátor Petr Holec rekapituluje výroky Petra Pavla k možné (druhé) kandidatuře na hlavu státu, které se on sám děsí. Obává se totiž, že pokud by se Pavel stal pánem Hradu podruhé, mohl by „převzít velení“ místo vlády.

Holec naznačil, co by při druhém mandátu Pavla mohlo přijít
Foto: Repro XTV
Popisek: Petr Holec

Ve své rubrice Čistý řez se komentátor Petr Holec tentokrát zaměřil na prezidenta Petra Pavla. Věnoval mu zamyšlení s názvem: „S gumákem Pavlem na věčné časy!“

Holec píše, že úspěchy vždycky inspirují. Zvlášť v politice. Zmiňuje, že prezidentovi „s velkou slávou prošel ústavní puč s nejmenováním Filipa Turka ministrem“, a proto se „rozhodl zradit i další svůj slib“, totiž že nebude kandidovat podruhé. Jako „správný rozvědčík“ Pavel dál „rafinovaně mlží a mate své okolí dýmovnicemi“.

Jak šel čas s vyjádřeními Petra Pavla

Komentátor připomíná prezidentova slova stran možné druhé kandidatury: „Nevylučuji to“. Pronesl je na setkání s lidmi v Hranicích, když odpověděl na otázku z publika.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Druhá kandidatura ?, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseBoříček , 23.01.2026 23:09:31
Na bezcharakterního špiona a vlastizrádce v podstatě očekávaná reakce. Tentokrát ale už půjde o test národa: Budeme podruhé volit někoho, za koho by se styděli i v kriminále ? Aspoň se ukáže, do jaké míry náš národ patří nebo nepatří mezi lidi s vlastním myšlením.

|  18 |  0

Další články z rubriky

Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

9:00 Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

Ekonom Pavel Šik varuje před možnou geopolitickou hrou prezidenta: zatímco premiér Andrej Babiš (ANO…