Hon na Lipovskou. Bobošíková varuje: Stejný hlas má pražská kavárna jako vesnická hospoda. Volby rozhodnou!

05.08.2021 20:58 | Ze sítí
autor: vef

Novinářka Jana Bobošíková se na svém facebookovém profilu zastala své přítelkyně a kolegyně z Institutu svobody a demokracie Hany Lipovské, jež je lídryní v Pardubickém kraji za Volný blok. „Aby bylo jasno,“ píše.

Hon na Lipovskou. Bobošíková varuje: Stejný hlas má pražská kavárna jako vesnická hospoda. Volby rozhodnou!
Foto: Radim Panenka
Popisek: Hana Lipovská na své tiskové konferenci

„Víte, že radní České televize Hana Lipovská podle pražské kavárny vyvolává strach a šíří násilí? A navíc podněcuje konflikty, rozbroje a války? Reakce ‚elit‘ na kandidaturu Hany Lipovské do Poslanecké sněmovny za Volný blok připomíná hon na čarodějnice. Co jí vytýkají kněží Halík a Graubner? Proč píše Martha Issová nebo biolog Konvalinka kvůli statečné a vzdělané mladé ženě kardinálu Dukovi?“ ptá se mimo jiné ve svém příspěvku Bobošíková.

„Jak pohrdá lidmi Ondřej Neff? A jak Ivan Gabal? Politici z TOP 09 Czernin a Sommerová, pirátský poslanec Tomáš Martínek i někteří další ji chtějí odvolat z Rady ČT. Z komentářů čiší nadřazenost a arogance a pohrdání poslanci Volného bloku, členy Volného bloku, kandidáty Volného bloku a příznivci Volného bloku. Jsme prý lidé ‚pod úroveň‘,“ poznamenává Bobošíková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Zbyněk Linhart byl položen dotaz

Vlajka

Proč slovo česká u vlajky dáváte do uvozovek? Vždyť to je přeci česká státní vlajka a nikdo tím nezpochybňuje, že je součástí Česka Morava a Slezsko. Stejně tak se přeci říká české státní symboly.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

21:15 Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

Napětí mezi spolkem Štít demokracie a poslankyní a předsedkyní Trikolory Zuzanou Majerovou dál roste…