Hrozí genocida bílého obyvatelstva, napsal známý vědec na Lidovkách. Opravdu

19.07.2016 9:24

Evropští politici a vůdcové rozzuřili do běla etnologa, antropologa a indiána Mnislava Atapanu Zeleného. Proč? Zkrátka proto, že nám neustále mažou med kolem huby a nejsou schopni přiznat pravé důvody vzrůstajícího nebezpečí pro nás všechny. Pokud to tak půjde dál, je dle Zeleného možné, že dojde ke genocidě bělochů.

Hrozí genocida bílého obyvatelstva, napsal známý vědec na Lidovkách. Opravdu
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Cestovatel a znalec přírodních národů Mnislav Zelený

Zelený soudí, že by mělo naplno zaznít, že EU není schopna zajistit svým lidem bezpečnost. Tuto skutečnost však od evropských představitelů neslyšíme, což etnolog nelibě nese.

Odpovědnost za současnou situaci dle jeho názoru nesou politici, kteří v dávné minulosti zahájili kolonialistické rozdělení světa a nyní sklízí shnilé ovoce otevřením hranic obyvatelům bývalých kolonií. Zelený uznává, že k míchání ras docházelo a dochází ve světě neustále, nicméně jedním dechem dodává, že to na rozdíl od Evropy mělo přirozený vývoj a proces.

„Všichni jsme kritizovali Stalina, jeho sociální inženýrství a stěhování etnik po celém Sovětském svazu. Bože nedej, abych tady obhajoval masového vraha Visarionoviče, ale současná evropská politika je možná v mnohém horší,“ chytá se etnolog za hlavu.

Celý komentář ZDE

Německá kancléřka Angela Merkelová a jí podobní dle něho rozjíždějí umělé křížení ras, kdy bělošská rasa jako taková bude postupně likvidována a my Evropané budeme hnědí nebo černí. „Je to genocida bělochů. Je třeba věci konečně nazvat pravými jmény, a ne používat korektnost,“ uvádí Zelený v komentáři pro Lidovky.

Za nejpregnantnější řešení považuje etnolog vyhnání těchto politiků. Měli bychom to udělat dříve, než oni vymění obyvatele svých zemí. „Anebo ze zoufalství emigruji mezi své Yawalapitie v nitru amazonské džungle, kam se těmto zpohodlnělým politikům naštěstí moc nechce,“ konstatuje Zelený.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: luš

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reaguje

22:35 Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reaguje

„Nejezděte do Prahy, je to tam nebezpečné, půjde o život! Nemá cenu riskovat,“ varuje před cestami d…