Huml se sbližuje s ČSSD. Bude chodit na jejich klub

30.08.2011 14:08 | Zprávy

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka oznámil na tiskové konferenci, že nezařazený poslanec a bývalý člen Věcí veřejných Stanislav Huml bude chodit na klub sociální demokracie. Požádal o to stranu sám.

Huml se sbližuje s ČSSD. Bude chodit na jejich klub
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Poslanec Stanislav Huml
Huml, který byl vyloučen z VV, se obrátil na poslanecký klub ČSSD s tím, že by se stranou chtěl spolupracovat. Podle Sobotky je to možné hlavně proto, že poslanec již delší dobu hlasuje často ve shodě s programem sociální demokracie.

Členem strany zatím není 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skončili jste, jasná zpráva.“ Drsný vtip na účet Fialovy vlády

21:20 „Skončili jste, jasná zpráva.“ Drsný vtip na účet Fialovy vlády

Slavná píseň „Jasná zpráva“ skupiny Olympic dostala drsný politický kabát. Satirik Nepopular Cz její…