Hušák přišel o další místo. Není už v představenstvu Bestsportu

24. 6. 2011 12:55

Podle informací ČT vyměnila valná hromada Bestsportu vedení firmy. Aleš Hušák již není místopředsedou představenstva. Skončil také jeho mluvčí Jan Tuna.

Hušák přišel o další místo. Není už v představenstvu Bestsportu
reklama

Podle ČT přišel Aleš Hušák, bývalý generální ředitel společnosti Sazka, i o místo v představenstvu Bestsportu. Valná hromada ho totiž dnes odvolala z postu místopředsedy ve vedení sesterské společnosti Sazky, pod niž spadá i pražská O2 Arena. Odvolání iniciovalo občanské sdružení Zelený ostrov, které vlastní devět sportovních svazů, jejichž součástí je i Sazka.

Kromě Hušáka přišel o místo i jeho blízký spolupracovník Jan Tuna jakožto mluvčí Bestsportu. Na postu ho nahradil Oldřich Babický. Šéfem představenstva byl zvolen Richard Benýšek, kdysi nucený správce zkrachovalé Českomoravské stavební spořitelny. Kromě této pozice je i předsedou představenstva zkrachovalých Přerovských strojíren.

Benýška pojí se Sazkou ještě další okolnosti. Loni za symbolickou cenu odkoupil od skupiny PPF patřící Petru Kellnerovi, která je jedním z největších věřitelů Sazky, ztrátový projekt Naše adresa.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

13:11 Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

Podpora pro konkurenčního kandidáta se nevyplácí. To, že podpořil v teplickém závodě o senátní křesl…