I lidé z neziskovek mají na rukou krev. Politik Kobza si ani na Štědrý den nebere servítky

24.12.2016 17:05

Politik za stranu Svoboda a přímá demokracie Jiří Kobza se na Štědrý den zamyslel na svém facebookovém profilu nad migrací a terorismem. O souvislostech těchto dvou pojmů podle jeho slov již snad nikdo, kromě německé kancléřky Angely Merkelové a eurokomisařky Věry Jourové, nepochybuje. „Jak to tedy je,“ ptá se.

I lidé z neziskovek mají na rukou krev. Politik Kobza si ani na Štědrý den nebere servítky
Foto: Archiv JK
Popisek: Jiří Kobza
reklama

„Migrace nesouvisí s terorismem, je to přesně naopak, terorismus přímo souvisí s migrací. Rostoucí počet muslimů a tím i rostoucí počty muslimských enkláv a mešit v Evropě totiž vytvářejí stále rozsáhlejší zázemí pro džihád. Poskytuje obrovské zdroje pro logistiku i vyzbrojení. Poskytuje nezanedbatelnou ideologickou základnu. Rostoucí počet no-go zon (nebo až mikrochalifátů) poskytuje teroristům a jejich pomocníkům mnoho skrýší,“ domnívá se Kobza. 

Následně vyzývá k tomu, abychom se nedali oblbnout líbivými hesly vedení Evropské komise a nejrůznějších agentur a neziskovek. Ti jsou totiž podle jeho názoru skvěle živi ze státních peněz. „Známým faktem je, že bez migrace by těch mrtvých Evropanů bylo výrazně méně, protože z historie islámského terorismu v Evropě víme, že útoky teroristů jsou omezeny z výše uvedených důvodů na země se silnou muslimskou komunitou,“ podotkl.

"Ano, migrace = terorismus, dříve či později, jen co naberou dostatek sil k tomu, aby mohli zaútočit,“ dodal vzápětí s tím, že evropská demokracie však přišla nekompetencí svých podivných vlád o zuby, kterými se mohla bránit. Policie je dle jeho slov svázaná řadou nesmyslných politicky korektních nařízení, a tak si řada imigrantů připadá beztrestná a pohybují se jako vítězové po dobytém území.

Dále Kobza také zdůraznil, že opravdu již nastala doba, abychom řekli jasně a nahlas následující větu: „Žádní muslimští imigranti = žádný islámský teror! A naopak!“

„Osobně považuji lidi z vítačských neziskovek za nepřímé spolupachatele útoku v Berlíně a za spolupachatele vraždy Nadi Čižmárové, protože oni pomáhají spoluvytvářet ono (terror friendly) prostředí v Evropě. I oni mají na rukou její krev,“ uzavřel Kobza.

Celý příspěvek Jiřího Kobzy:

Migrace a terorizmus
O souvislosti migrace a terorizmu už snad nepochybuje nikdo (snak kromě Merkelové a Jourové). Jak to tedy je?
Migrace nesouvisí s terorizmem, je to přeně naopak, terorizmus přímo souvisí s migrací. Rostoucí počet muslimů a tím i rostoucí počty muslimských enkláv a mešit v Evropě totiž vytváří stále rozsáhlejší zázemí pro džihád. Poskytuje obrovské zdroje pro logistiku i vyzbrojení. Poskytuje nezanedbatelnou ideologickou základnu. Rostoucí počet no-go zon (nebo až mikrochalifátů) poskytuje teroristům a jejich pomocníkům mnoho skrýší. 
Takže vážení, nedejme se oblbnout líbivými hesly vedení Evropské komise a nejrůznějších agentur a neziskovek! Ti všichni jsou totiž díky migraci skvěle živi ze státních peněz. Známým faktem je, že bez migrace by těch mrtvých Evropanů bylo výrazně méně, protože z historie islámského terorizmu v Evropě víme, že útoky teroristů jsou omezeny z výše uvedených důvodů na země se silnou muslimskou komunitou. Ano, migrace = terorizmus, dříve či později, jen co naberou dostatek sil k tomu, aby mohli zaútočit.Evropská demokracie přišla nekompetencí svých podivných vlád o zuby, kterými se mohla bránit. Policie je svázaná řadou nesmyslných politicky korektních nařízení a tak si řada imigrantů připadá beztrestná a tak se pohybují jako vítězové po dobytém území.
Opravdu již nastala doba, abychom řekli jasně a nahlas, zda to opravdu že pro nás v ČR a v ostatních zemích stř.Evropy, kde dosud nezasáhly metastázy muslimských enkláv, platí naprosto jasně: Žádní muslimští imigranti = žádný islámský teror! A naopak!

Osobně považuji lidi z vítačských neziskovek jako Rozoumek, Faltová a další, za nepřímé spolupachatele útoku v Berlíně a za spolupachatele vraždy Nadi Čižmárové, protože oni pomáhají spoluvytvářet ono (terror friendly) prostředí v Evropě.I oni mají na rukou její krev.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Neví, proč protestují, hlavně že je sranda. Dostanou transparent proti Babišovi a zařvou si. Ivan Vyskočil odhalil „demonstrantku“ ze svého okolí

10:06 Neví, proč protestují, hlavně že je sranda. Dostanou transparent proti Babišovi a zařvou si. Ivan Vyskočil odhalil „demonstrantku“ ze svého okolí

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Protestní akce na Staroměstském náměstí „nadzvedla ze židle“ Ivana …