Já bych Kajínkovi klíče od bytu nedal, říká novinář Janek Kroupa

20.05.2017 14:10 | Zprávy

Novinář Janek Kroupa spolu s Josefem Klímou monitoruje případ Jiřího Kajínka, kterému možná zbývá už jen pár hodin za mřížemi. Kroupa v rozhovoru pro server Info.cz prohlásil, že by klíče od svého bytu Kajínkovi rozhodně nedal, ale on by je vlastně ani nepotřeboval. Zřejmě by se dokázal do jeho bytu vloupat.

Já bych Kajínkovi klíče od bytu nedal, říká novinář Janek Kroupa
Foto: repro Youtube.com
Popisek: Doživotně odsouzený Jiří Kajínek

Jiří Kajínek může být za pár hodin na svobodě, po více než dvaceti letech. Dokáže si poradit? Podle Kroupy ano, protože je na poměry vězňů inteligentní a rychle se učí. Možná se dokáže přizpůsobit světu, který se za více než dvě dekády hodně změnil. Více než dvacet let Kajínek nemohl rozhodovat o svém životě. Teď bude muset za svá rozhodnutí znovu převzít zodpovědnost – dokáže to?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

20:02 Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fial…