Jágr v Číně: Kalousek našel toto slovo. A i při hokeji to žilo

13.05.2019 7:20

Jaromír Jágr sice už za národní tým nehraje, ale na mistrovství světa v Bratislavě se objevil a podle všech informací se setkal s nadšením publika. I přes to, jakou reakci sklidil za svou cestu do Číny v doprovodu českého prezidenta. Na Facebooku to komentoval marketér Karel Křivan. O Jágrovi a Číně mluvil také již dříve Miroslav Kalousek. Jágr se prý v politice neorientuje, což mu nemá za zlé, protože je geniální hokejista. „Co se týče znalosti politické scény u nás, předpokládám, že je docela normální guma,“ řekl politik.

Jágr v Číně: Kalousek našel toto slovo. A i při hokeji to žilo
Foto: Facebook Rytíři Kladno
Popisek: Jaromír Jágr
reklama

Na Facebooku komentoval Jágrovu přítomnost na mistrovství marketér Karel Křivan. „Co vyjadřuje víc izolovanost mé sociální bubliny než právě teď českými fanoušky vyprodaný bratislavský stadion, kteří skandují ‚Jarda Jágr‘ při jeho spatření?“

Své k tomu dodal i novinář Jan Hrbáček. „Furt lepší Jágr než Bureš,“ poznamenal krátce. „Nebo muž s hůlkou,“ dodával „tajemně“ Křivan. Pavel Novák si přisadil, že Marek Prchal Babiše k Jágrovi posadí až ve čtvrtfinále.

Anketa

,,Stalin neosvobozoval, Stalin dobýval a dobývaná území držel. Na svobodu jsme čekali dalších 44 let," uvedl Mirek Topolánek. Souhlasíte?

hlasovalo: 11133 lidí

O Jaromíru Jágrovi ve spojitosti s jeho cestou do Číny mluvil též před nějakým časem v interview na XTV předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. „Máte Jaromírovi Jágrovi za zlé, že letěl s Milošem Zemanem do Číny?“ ptal se Luboš Xaver Veselý. „Nemám, už jsem tu otázku dostal a nemám to za zlé ani Jaromíru Jágrovi, ani Pavlu Nedvědovi. Prostě Jaromír Jágr je geniální hokejista a nevidím důvod, proč má geniální hokejista být také morálním vzorem nebo člověkem se zasvěceným politickým pohledem.“ Xaver Veselý pak přidal poznámku, že mu přišlo velmi nespravedlivé, jak do Jágra „šili“ na sociálních sítích. „Mně taky,“ řekl Kalousek a dodal: „Mně taky, já bych... Jako on je geniální hokejista. Co se týče znalosti politické scény u nás, předpokládám, že je docela normální guma. Tak proč bych mu měl mít za zlé, že se neorientuje v něčem, čemu se nevěnuje, když je to geniální hokejista.“ Načež se debata stočila na Jaromíra Soukupa.

Fotogalerie: - Zeman znovu v Číně

Prezident Zeman v Pekingu s čínskou vicepremiérkou
Miloš Zeman po přistání v Číně
Prezident Zeman v Pekingu jednal s vedením společn...
Ceremoniál podpisu obchodních dohod v sídle Bank o...
Prezident Zeman na české ambasádě v Pekingu
Prezident Zeman na byznys fóru v Číně

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jen na PL! Zeman naznačil, koho zvolit prezidentem, až skončí. A co metál pro Terezu Spencerovou? Také známe odpověď

16:03 Jen na PL! Zeman naznačil, koho zvolit prezidentem, až skončí. A co metál pro Terezu Spencerovou? Také známe odpověď

Z PROFILŮ Definitivní slovo ke kauze Peroutka, další komentář k situaci ve Spojených státech nebo ná…