Jak je na tom s majetkem Karolína Peake? To nikdo netuší, přiznání poslankyně neodevzdala

09.09.2013 17:12 | Zprávy
autor: jma

Podle zpravodajství portálu EuroZprávy.cz mají někteří z bývalých ministrů problémy s majetkovým přiznáním. Konkrétně jmenuje bývalou předsedkyni LIDEM Karolínu Peake a bývalého ministra vnitra Jana Kubiceho.

Jak je na tom s majetkem Karolína Peake? To nikdo netuší, přiznání poslankyně neodevzdala
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake

Za letošní rok musejí bývalí poslanci odevzdat majetkové přiznání nejpozději do měsíce od skončení mandátu, tedy přibližně do konce září. Pokud tak neučiní, hrozí jim pokuta do padesáti tisíc korun. Kontrolu ovšem uskuteční až z voleb vzešlá sněmovna, respektive její mandátový a imunitní výbor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Jan Schiller byl položen dotaz

Pomoc Ukrajině

Jste pro pomoc Ukrajině, to i já. Jak se ale díváte na pomoc ukrajinským uprchlíkům zde? Podle mě mají mnohem víc výhod než občané ČR, kteří potřebují pomoc od státu. Ano, ti sice nejsou uprchlíci, ale měli by proto na tom být hůř

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nechoďte do České televize. Převratný návrh pro novou vládu

4:40 Nechoďte do České televize. Převratný návrh pro novou vládu

Česká televize čelí nejvážnější kritice za poslední roky. Podle mediálních expertů i politiků se z m…