Jak si stojí česká ekonomika? Fiala představí hodnocení OECD

30.03.2023 6:30 | Zprávy
autor: čtk

Premiér Petr Fiala (ODS) a předseda Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) Mathias Cormann dnes v Praze představí zprávu hodnotící ekonomickou výkonnost Česka.

Jak si stojí česká ekonomika? Fiala představí hodnocení OECD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Pravidelná zpráva OECD se věnuje tomu, jak Česko čelí současným globálním výzvám. Obsahuje také doporučení pro strukturální reformy, které by podpořily hospodářské oživení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Sankce

Byl byste pro plošné zrušení sankcí proti Rusku nebo problém vidíte jen v tom, že jsou podle vás mnohdy uvalovány neoprávněně a celkově je tedy považujete za správné (jestli účinné je jiná věc). A jak by tedy třeba EU měla reagovat na to, že Rusko rozpoutalo válku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minář svolává Letnou. Ale pozor: Lidé už před ním varují

11:08 Minář svolává Letnou. Ale pozor: Lidé už před ním varují

„Je třeba ukázat naši kolektivní sílu,“ šéf spolku Milion chvilek Mikuláš Minář svolává na 21. březn…