Jakl se naštval na Václava Moravce a poslal mu tuto SMS

15.07.2013 13:03 | Zprávy

Bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Ladislav Jakl se ohradil vůči výrokům moderátora České televize Václava Moravce na svoji adresu. A vpálil mu i jeho schůzku s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a šéfem ÚOOZ Robertem Šlachtou. Učinil tak formou zaslání SMS, kterou posléze zveřejnil na svých stránkách.

Jakl se naštval na Václava Moravce a poslal mu tuto SMS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl, tajemník bývalého prezidenta Klause

"Dobrý den. Václav Klaus mě nikdy v životě nepoužíval k vypouštění nějakých pokusných balonků. To je jen Váš výmysl. Nikdy jsem v žádném médiu nevystupoval z jeho pověření, nikdy jsem za něj netlumočil nějaké vzkazy. Vždy a všude mluvím jen za sebe," reagoval na svých webových stránkách Jakl na fakt, že byl zmíněn v pořadu Otázky Václava Moravce.

Jakl vrací úder

To, co slyšel na svoji adresu, se mu nezamlouvá, a Moravce za to pořádně kárá a vrací úder. "Asi je pro Vás těžké si představit, že člověk může mít svůj názor. Prezident Klaus většinou ani netušil, že jdu někam do rádia či televize, a nikdy necítil potřebu mě instruovat. A já zase nikdy neměl potřebu si před jakýmkoli svým vystoupením chodit k němu či třeba do zbraslavské restaurace pro rozumy," odkázal na páteční informaci serveru PrvníZprávy.cz, že se Moravec sešel s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a šéfem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robertem Šlachtou.

"Nedělejte ze mne papouška, pro své tvrzení nemáte žádnou oporu v realitě. Naštval jste mě," uzavřel svůj vzkaz moderátorovi Ladislav Jakl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Fiala: Evropa nám závidí. Moje vize jsou bavorské platy

21:10 Petr Fiala: Evropa nám závidí. Moje vize jsou bavorské platy

Petr Fiala, předseda ODS a lídr kandidátky koalice Spolu v Moravskoslezském kraji, v rozhovoru s Čes…