Jako kdyby se zřítil Nuselák! Zděšení z mostu v Janově, i Babiš. A první drsný vtip

14.08.2018 21:20 | Zprávy

V italském Janově se zřítil most i s auty a kamiony, které po něm v tu dobu jely. Počet mrtvých je zatím odhadován na 35. Český řidič kamionu měl štěstí a pád mostu přežil. Podle vyjádření společnosti, pro kterou pracuje, je mimo ohrožení života. O situaci informovaly Radiožurnál a agentura Reuters.

Jako kdyby se zřítil Nuselák! Zděšení z mostu v Janově, i Babiš. A první drsný vtip
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nuselský most v Praze

Most se zřítil dnes, 14. srpna krátce před polednem. V oblasti právě hustě pršelo. 50 metrů vysoká sekce mostu se zřítila na střechy továren a jiných budov pod ní. Most byl postaven ve druhé polovině šedesátých let dvacátého století. Jeden z přihlížejících scénu popsal takto: „Najednou se most zřítil se vším, co bylo na něm. Bylo to jak v apokalypse, nemohl jsem uvěřit svým očím.“

Ke tragédii se vyjádřili italští činitelé. Matteo Salvini, italský vicepremiér považuje zřícení za jasný důkaz, že Itálie musí více investovat do infrastruktury, i pokud to rozpočet dostane mimo doporučení Evropské unie. „Měli bychom se ptát, zda dodržovat limity pro rozpočet je důležitější než bezpečí Italů. Pro mě tedy ne,“ sdělil předseda Ligy severu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: kas

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vítají komunistického pohlavára, na mě pískají. Dělám to dobře,“ řekl Turek na Národní

14:12 „Vítají komunistického pohlavára, na mě pískají. Dělám to dobře,“ řekl Turek na Národní

„Až když přišel Václav Klaus a provedl transformaci na tržní hospodářství, tak mě události kolem sam…