Jakub Janda našel přirovnání: Rusko je jako agresivní skupina holohlavých nácků

19.12.2016 16:35 | Zprávy

Zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda se vyjádřil k aktuální kauze kolem Spojených států amerických a Ruska. Odcházející prezident Barack Obama pohrozil Rusku odvetou za hackerské útoky na Demokratickou stranu v době prezidentských voleb.

Jakub Janda našel přirovnání: Rusko je jako agresivní skupina holohlavých nácků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, výkonný ředitel lobbistického spolku Evropské hodnoty

„Poslouchám, že si za to hacknutí týmu Hillary můžou Američané sami, že nebyli dost zabezpečení. Samozřejmě, že evidentně nebyli a američtí zpravodajci selhali v ochraně svého politického systému a jeho srdce – voleb. Z té nepřipravenosti se musí zodpovídat,“ zmínil Janda. Jak ale dodal, je nutné si neplést jednání agresora a slabost napadeného. 

„Když dívku večer v parku zmlátí skupina nácků, tak je její neopatrnost, že tudy šla sama. Ale 100 % viny vždy leží na útočnících,“ dodal.

Celý příspěvek Jakuba Jandy:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výlet za Nutellou v německém Kauflandu Čecha zdeptal víc než volební sliby

13:02 Výlet za Nutellou v německém Kauflandu Čecha zdeptal víc než volební sliby

Premiér Petr Fiala by chtěl, aby čeští pracovníci brali německé platy. Zatím to je ale tak, že český…