Jan Hřebejk měl den: ,,Na*rat na ruce. Fašouni." Bylo to krvavé

01.04.2021 11:58

Ve středu došlo u vojenské nemocnice v Praze k nehodě, při které řidič dodávky zranil šest lidí stojících na zastávce MHD. Na sociální síti poslance Radka Kotena se objevila zpráva, že mohlo jít o teroristický útok, ale multikulturní média o tom mlčí. Poslanec prohlásil, že on tuto zprávu nepsal. Režisér Jan Hřebejk přesto s Kotenem tvrdě zúčtoval.

Jan Hřebejk měl den: ,,Na*rat na ruce. Fašouni." Bylo to krvavé
Foto: Facebook
Popisek: Režisér Hřebejk protestuje proti Zdeňku Ondráčkovi

Ve středu dopoledne u Vojenské nemocnice v Praze došlo k nehodě, při níž řidič dodávky zranil šest osob stojících na zdejší zastávce MHD. Příčinou nehody byl pravděpodobně zdravotní kolaps řidiče.

Anketa

Necháte se očkovat proti covidu-19? (Ptáme se od 1.4.2021)

hlasovalo: 19296 lidí

Na sociální síti Facebook u poslance Radka Kotena se objevila informace, že mohlo jít o teroristický čin, ale média to zamlčují.

„V Praze byl spáchán teroristický čin, má 8 obětí. Média ovšem mlčí, anebo mlží. To je to multikulturní obohacení Západem, jak se nám ho snaží vnutit Merkelová, Bartoš, Kalousek a jim podobní?“ ptal se údajně Koten.

Jenže poslanec dal od tohoto statusu ruce pryč a zdůraznil, že on ho v žádném případě nepsal. Server Manipulátoři.cz poté uveřejnil zprávu, ve které napsal, že za textem s Kotenovou fotkou v profilu nestojí zmíněný poslanec.

„Vážení, dokonce i pan Kalousek, u kterého bych vzhledem k jeho politické zdatnosti předpokládal ověřování faktů, sdílí falešný obrázek, že prý jsem publikoval na mém profilu komentář k dnešní nehodě dodávky v Praze. Jedná se o falešný obrázek vytvořený ve Photoshopu, který je součástí kampaně proti SPD. Na mém profilu jsem nic takového nepublikoval, tedy podám trestní oznámení na neznámého pachatele za šíření poplašné zprávy,” napsal na Facebook. Status si tedy pravděpodobně vymyslela stránka Český institut pro urážení politiků.

Server Manipulátoři.cz se poté Kotenovi omluvil za to, že ho s tímto vyjádřením spojil.

„Původně příspěvek vzala vážně i naše redakce. Radkovi Kotenovi se za to omlouváme a uvádíme věc na pravou míru,“ uvedl server.

Koten a Manipulátoři

„Režisér Jan Hřebejk na Kotenovi přesto nenechal nit suchou.

„Každý, kdo ve Sněmovně hlasoval pro pana Kotena do čela bezpečnostního výboru, si zaslouží NASRAT NA RUCE A NEPUSTIT K VODĚ. Totéž členové Rady ČT, kteří postrádají více prostoru pro fašounské dementy ve vysílání ČT,“ napsal na Twitteru.

Jan Hřebejk to vzal zhurta

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pád režimu? Kalousek zděšen. Řev proti zákonu zděsí i Rakušana

12:07 Pád režimu? Kalousek zděšen. Řev proti zákonu zděsí i Rakušana

Před Poslaneckou sněmovnou je dnes živo, projednává se pandemický zákon. A demonstranti mu přišli vy…