Jan Kraus podpořil KDU-ČSL. Přidal se i písničkář Hutka

20. 9. 2013 14:34

O lidovcích dlouho nebylo slyšet – prý se nezapletli do zlodějin a korupčních skandálů. Tvrdí to alespoň předseda křesťanských demokratů Pavel Bělobrádek s europoslankyní Zuzanou Roithovou v předvolebním spotu strany KDU-ČSL, který natočil režisér Filip Renč.

Jan Kraus podpořil KDU-ČSL. Přidal se i písničkář Hutka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Reklamní kampaň KDU-ČSL
reklama

Jak informuje zpravodajský server iDnes.cz, Renč dříve v předvolebním boji podporoval ODS. Před prezidentskou volbou naopak natočil spot Miloši Zemanovi. Lidovou stranu před volbami podle jejích internetových stránek podporují mezi jinými ekonom, Havlův spolupracovník a bývalý prezidentský kandidát Jan Švejnar, televizní tvář a aktivista Jan Kraus či známý písničkář Hutka.

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

  • KDU-ČSL
  • originální osobnost, konečně,jako každý člověk
  • poslanec

MUDr. Zuzana Roithová, MBA

  • KDU-ČSL
  • Místopředsedkyně KDU-ČSL
  • krajská zastupitelka

„Náš koncept je sociálně-tržní hospodářství. Zodpovědnost a solidarita je naše značka, je náš program. Jsme středová strana, solidární pravice," říká předseda Bělobrádek, který má nyní šanci dovést svou stranu do sněmovny, v níž nesedí od voleb v roce 2010. „Teprve se žlutou v politickém spektru je politika úplná," prohlásil předseda KDU-ČSL a odvrhl tak tradiční označení „černých“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jma
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hamáček zalapá po dechu…“ Přinášíme zprávy z politického podsvětí o dění uvnitř socdem. Prachy, vliv, prachy a zase prachy. Tohle se líbit nebude

4:43 „Hamáček zalapá po dechu…“ Přinášíme zprávy z politického podsvětí o dění uvnitř socdem. Prachy, vliv, prachy a zase prachy. Tohle se líbit nebude

Stačilo pár slov senátora Lásky, aby se věci daly do pohybu. Šlo o jediné: senátor se opřel do minis…