Jan Rejžek označil "Jurije" Vyvadila za prase a popřál mu...

24.03.2015 15:45

Politolog Michael Romancov si na sociální síti Twitter tropí žerty ze zakladatele Přátel Ruska v ČR Jiřího Vyvadila. Totéž činí známý kritik Jan Rejžek. Druhý jmenovaný zašel o pár dnů dříve ještě dál a označil Vyvadila za "prase".

Jan Rejžek označil "Jurije" Vyvadila za prase a popřál mu...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil a Pavel Kováčik

Někdejší senátor za ČSSD Jiří Vyadil se postavil do čela občanských protestů proti konvoji NATO, který v neděli překročí české hranice a na našem území zůstane asi čtyři dny. Muž, jenž prohlašuje, že je válka a je třeba organizovat odpor proti "okupantům“, se ale stal terčem vtipálků, kteří mu narušili organizování protestů. Žerty si z něj tropí i politolog Michael Romancov. "Zdá se, že Jiří Vyvadil má organizační schopnosti, přehled a velitelské schopnosti 'kuního ksichtu' Franka Burnse z MASHe,“ napsal na sociální síti.

Jaroslav Cerman, který Vyvadila ve skupině "Neprojdou“ napálil, když mu narušil organizaci protestů, si ale posteskl nad tím, že by se měla věnovat pozornost podstatnějším věcem.

Kritik Jan Rejžek zašel ještě dál, když na sociální síti Twitter napsal, že ,, Jurij" Vyvadil bude na obranu před kolonou rozdávat suspenzory. O pár dní dřív byl ještě mnohem ostřejší. "Doufám, že se pod americký konvoj položí všechna naivní proruská nebo placená kágébácká prasata typu Semelové a Vyvadila. Plnou parou vpřed!“ konstatoval Rejžek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Luxusní stěrka klausovského trolla Jakla v přímém přenosu.“ Tato hláška po pořadu ČT rozpoutala regulérní válku na internetu. Podívejte se sami

10:15 „Luxusní stěrka klausovského trolla Jakla v přímém přenosu.“ Tato hláška po pořadu ČT rozpoutala regulérní válku na internetu. Podívejte se sami

Divokou debatu na sociálních sítích rozpoutal čtvrteční díl pořadu Události, komentáře v České telev…