Jana Černochová se pořádně opřela do Milana Kohouta: Sexuální deviant a prasácký hovado!

15.08.2015 12:20

Na kontroverzního umělce a vysokoškolského pedagoga Milana Kohouta, který na sebe v minulých dnech upozornil neuvěřitelným způsobem, zareagovaly na svých facebookových profilech pravicová blogerka Lucie Sulovská a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS). Kohout se totiž v minulých dnech pochlubil tím, že své vlastní sperma nalil v jednom z kostelů do svěcené vody a přál si, aby se vsáklo do kůže místních věřících.

Jana Černochová se pořádně opřela do Milana Kohouta: Sexuální deviant a prasácký hovado!
Foto: Archiv M. Kohouta
Popisek: Milan Kohout rozlévá své sperma v kostele
reklama

„Tak už víme, který kostel to pan Milan Kohout poctil svými chlístanci. Jde o vojenský kostel ve Vratislavi. Farnost jsme již informovali. Tipuji, že jej v brzkém čase čeká do Polska další cesta. Možná již i na cizí náklady,“ napsala na svůj profil pravicová blogerka Lucie Sulovská.

Podle serveru Extra.cz se již dokonce o celý případ zajímá polská ambasáda.

Servítky s Kohoutem si nebrala ani Jana Černochová (ODS). „Kohout je sexuální deviant a prasácký hovado, který skončí v pekle. Prý to byl vojenský kostel ve Vratislavi,“ specifikuje místo Černochová a pokračuje ve svém rozlícení.

„Jestli tohle individuum ještě někoho učí, nebo vychovává dítě, je to fakt vážné. Nechci jitřit staré debaty, ale mohl si to tento ‚hrdina a umělec‘ třeba zkusit v nějakém pravoslavném kostele v Rusku, ne? To by byla teprve performance! Premiéra i derniéra zároveň a čtyři roky volné místo v jeho garsonce. O Putina teď nejde. Sadisticky upřímně? Přála bych mu měsíc s polskými vojáky, jejichž kostel znesvětil, v kasárnách,“ napsala Černochová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

7:54 Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

Po prohraném boji o předsednictví ČSSD se ministr Tomáš Petříček bude zřejmě poroučet i z funkce min…