Jana Černochová sledovala sněm ANO a užasla. Jako by se prý vrátila v čase

28.02.2015 20:54

Poslankyně Jana Černochová (ODS) se při pohledu na to, co se děje na směnu ANO, rozhonila. Znovu prý spějeme k normalizační nadvládě jedné strany, jen tentokrát nese jinou zkratku. Jedna věc ji ale zaujala, sjezd dokázal, že pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) umí také mluvit.

Jana Černochová sledovala sněm ANO a užasla. Jako by se prý vrátila v čase
Foto: Archiv J. Černochové
Popisek: Jana Černochová
reklama

Andrej Babiš podle Jany Černochové pronesl zcela bezobsažný projev. A přece obdržel tak masivní podporu delegátů při volbě předsedy, že by se za ni nemuseli stydět ani funkcionáři na sjezdech KSČ. To svědčí o tom, že nastupuje nová normalizace s nadvládou jedné strany. Černochová si klade otázku, zda bude ochotna tomu přihlížet.

Sjezd ale také přinesl jednu pozitivní zprávu o pražské primátorce Adrianě Krnáčové (ANO). Ukázalo se, že umí mluvit.

"Projev 'šéfa' trapný a úplně prázdný, hluboké myšlenky paní primátorky by se měly přehrávat před každým ZHMP, aby zastupitelé nezapomněli, že ONA opravdu mluví! Děkuji, stačilo, víc toho z valné hromady politické divize Agrofertu vidět a slyšet nemusím. Řítíme se nadzvukovou rychlostí do stanice NORMALIZACE s jedinou vedoucí stranou a je čas začít přemýšlet, jestli tomu chci osobně přihlížet až do vypnutí motorů," rozohnila se Černochová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Při utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu

17:33 Při utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Přínos poradní skupiny MeSES při ministerstvu zdravotnictví, vedené…