Jde do tuhého. Teď už vystřelená nábojnice. Babiš požádal o policejní ochranu

24.01.2023 18:33 | Ze sítí

Kandidát na prezidenta a šéf hnutí ANO požádal policii o dočasnou ochranku, oznámil to na sociální síti Twitter poté, co na parkovišti v jeho bydlišti v Průhonicích byla nalezena vystřelená nábojnice. O víkendu Babiš oznámil, že jeho žena obdržela výhrůžný dopis s kulkou. Spolu s tím uvedl, že do druhého kola prezidentských voleb ruší kontaktní kampaň.

Jde do tuhého. Teď už vystřelená nábojnice. Babiš požádal o policejní ochranu
Foto: Repro FB
Popisek: Andrej Babiš na tiskové konferenci ohledně nenávisti vůči němu a jeho voličům

O vystřelené nábojnici informoval sám Babiš na sociálních sítích. „Ostrý náboj v obálce pro moji ženu, anonymní dopis s výhrůžkou smrtí mně a teď už i vystřelená nábojnice na parkovišti u Sokolovny v Průhonicích. Zavolal jsem na policii a požádal o tzv. dočasnou ochranu,“ uvedl Andrej Babiš na svém twitteru.

 

 

Na úterním mimořádném brífinku Babiš informoval o tom, že dostal anonymní výhrůžku, kde mu anonym sděluje, že pokud vyhraje volby, tak „vezme flintu a vydá se na svůj poslední lov“. „Ve veřejném prohlášení jsem proto vyzval všechny, abychom se k sobě chovali slušně a s úctou a nebyli k sobě agresivní. Bohužel se tato výzva minula účinkem a dnes ráno jsem si přečetl anonym, který mi včera dorazil do schránky,“ dodal.

Policie potvrdila, že se případem s anonymem zabývá. „Od dnešního dopoledne prošetřujeme další výhrůžné oznámení adresované panu Babišovi. Vše důkladně prověřujeme a provádíme potřebné úkony, které z pochopitelných důvodů nemůžeme blíže specifikovat,“ uvedla na Twitteru.

 

 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Můžeme poděkovat, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVenán , 24.01.2023 18:51:55
nechytré Nerudové, zelenému mozku a celé vládě včetně Fialy. Neschopní, spíše všeho schopní, mají ještě tu drzost ukazovat na ZLO pana Babiše?? Vždyť jste horší než dobytek ve stáji, ten si alespoň váží žrádla, vy ho po lidech volících Babiše házíte !!!HNUSÁCI !!!!!!!!

|  13 |  0

Další články z rubriky

Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

20:28 Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

Ostravák, komentátor a úspěšný bloger Ladislav Větvička byl hostem moderátora Tomáše Lukavce v jeho …