Je bůh xenofob? Expert na islám nepotěší neomarxisty ani Sorose

14.12.2018 21:21

Publicista a exmuslim Lukáš Lhoťan se na serveru Reflex.cz rozepsal o tom, zda je židovsko-křesťanský bůh xenofob. „Bible zavrhuje multikulturalismus,“ sdělil Lhoťan.

Je bůh xenofob? Expert na islám nepotěší neomarxisty ani Sorose
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Lukáš Lhoťan

„Nejprve předestřu jistou konspirační teorii, která tvrdí, že cílem židů je šířením multikulturalismu, mezináboženského dialogu a kulturního relativismu rozložit evropskou (křesťanskou) civilizaci. Tomu, kdo se nevěnuje těmto tématům do hloubky, může výše popsaná konspirační teorie připadat reálná, ovšem je to celé nesmysl. Naopak výše popsané ideologie – multikulturalismus, neomarxismus i kulturní relativismus – jsou pro věřící Židy stejně nepřátelské jako pro člověka věřícího v křesťanství či evropského nacionalistu,“ poznamenal Lhoťan.

Anketa

Na čí straně jste ve sporu o zastavení evropských dotací Agrofertu?

hlasovalo: 30363 lidí

Celý komentář najdete ZDE.

Bůh dle jeho slov multikulturalismus zavrhuje. „Jenže v historii židů nejsou teze multikulturalismu, mezináboženského dialogu a kulturního relativismu ničím novým, a byť nebyly takto definovány, z popisu historických událostí je můžeme snadno definovat. A zde se dostáváme k podstatě úvahy,“ sdělil Lhoťan se slovy, že židovsko-křesťanský bůh a jeho proroci nejsou žádní fanoušci multikulturalismu, mezináboženského dialogu a rovnosti kultur. „Naopak, jsou to pěkní extremisté a (použiji-li terminologii dnešních obhájců multikulturalismu) fašisté,“ dodal. 

Jak pak popisoval Lhoťan dále, mezináboženský dialog v rámci knih Starého zákona spíše připomíná válečná jatka. 

Fotogalerie: - Na podporu Sorosovy univerzity

Shromáždění na podporu Středoevropské univerzity (...
Shromáždění na podporu Středoevropské univerzity (...
Shromáždění na podporu Středoevropské univerzity (...
Shromáždění na podporu Středoevropské univerzity (...
Shromáždění na podporu Středoevropské univerzity (...
Shromáždění na podporu Středoevropské univerzity (...

„Kdybychom ideologii multikulturalismu a morálního relativismu aplikovali na dnešní Stát Izrael v kontextu požadovaného práva na návrat potomků odešlých Palestinců, přestane být státem židovským, ale promění se ve stát arabský s islámským systémem. Možná i proto židovští nacionalisté odmítají aktivity známého multikulturního Američana maďarsko-židovského původu George Sorose a nejsou zastánci multikulturalismu v evropském pojetí jako ideologie, ale budují stát etnicky a nábožensky sice rozmanitý, ovšem s důrazem na jedno pojetí společenských pravidel a společenských hodnot neboli společenské smlouvy,“ uzavřel. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

První oběť médií. Když to ČT přepálí... Zbožštění Palacha. Halík skončí v pekle. Reakce politiků i lidu na dnešní tragédii. Jen pro silné žaludky

18:38 První oběť médií. Když to ČT přepálí... Zbožštění Palacha. Halík skončí v pekle. Reakce politiků i lidu na dnešní tragédii. Jen pro silné žaludky

Na Václavském náměstí v Praze se dnes pokusil upálit muž. Možná se rozhodl následovat příkladu Jana …