Je to ostuda, říká o pornu na stránkách sněmovny Zaorálek. Žádá tresty

19.06.2012 21:32

Soukromé fotky a lechtivé filmy, které se během dnešního dne objevily na internetových stránkách sněmovny, představují podle místopředsedy dolní parlamentní komory Lubomíra Zaorálka (ČSSD) ohromnou ostudu, která ve světě nemá obdoby. Zaorálek proto uvažuje i o trestech.

Je to ostuda, říká o pornu na stránkách sněmovny Zaorálek. Žádá tresty
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Lubomír Zaorálek

Na internetových stránkách Poslanecké sněmovny ČR se dnes objevila videa s erotickým obsahem a další nelegálně stažené snímky. Toto nepřehlédnutelné faux pas se zaměstnanci sněmovny snaží napravit od odpoledních hodin a je třeba říci, že web sněmovny je stále mimo provoz. Předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS) případ nechtěla komentovat. Podle jednoho z místopředsedů dolní komory Lubomíra Zaorálka je to velká ostuda. Zprávu přináší server idnes.cz.

Další rána pro důvěryhodnost sněmovny

"Jezdím často do zahraničí a nikde se nic podobného nestalo. V civilizované společnosti jsou zkrátka některé hranice, které by se neměly překračovat," neskrývá rozladění Zaorálek. "Pokud se ukáže, že v tom figurují zaměstnanci Sněmovny, tak je na místě určitě nějaká důtka nebo výtka. Tvrdší trest bych zatím neaplikoval, to až v případě, že by se něco podobného opakovalo," dodal.

Podle Zaorálka toto faux pas snižuje vážnost celé dolní komory, která se podle řady průzkumů veřejného mínění netěší úplně nejvyšší důvěře občanů.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček, Vondráček a Ondráček se servali kvůli migraci

22:44 Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček, Vondráček a Ondráček se servali kvůli migraci

Zástupci stran a hnutí vystoupili v další předvolební debatě Speciál 360°: Hlas lidu vysílané na CNN…