Ještě jednou k burkinám: Dobroseři se prý jen tak nevzdávají

23. 7. 2017 10:47

Aktivisté toužící po nové totalitě nás prý pořád zkoušejí. Myslí si to alespoň paní Eva Svobodová, která se znovu vrátila k burkinám v českých bazénech. „Fašističtí aktivisté“, kterým asi bylo zatěžko doma vynášet i odpadky, se teď podle dámy perou za práva žen nosit plavky zahalujících takřka celé tělo. A pokud je nezastavíme, bude prý ještě hůř...

Ještě jednou k burkinám: Dobroseři se prý jen tak nevzdávají
Foto: Archiv
Popisek: Ženy v burkinách

Paní Eva Svobodová se ještě jednou vrátila ke kauze žen koupajících se v českých bazénech v burkinách. Obhájci menšin, kteří by možná rádi zavedli v České republice novou totalitu, kritizují starostu Litoměřic, který vystavil stopku koupání se v burkinách.

„A do sporu se samozřejmě zapojují naši mladí bojovníci za sociální spravedlnost, rozmazlení fracci, kteří nabyli pocitu, že vyžadovat u bazénu nějakou hygienu je fašismus. Asi stejně, jako když jim doma nakázali vynést odpadky. A to počkejte až jim dojde, že do bazénu se odjakživa nesmí chodit ani ve svetru, v bundě nebo v botách. Hrůza, taková diskriminace! To je třeba změnit!“ píše ironicky dáma na blogu iDnes.cz.

Celý komentář naleznete zde

Autorka si následně klade otázku, v čím zájmu se to děje. Dospívá k závěru, že se to děje v zájmu „dobroserů“, tedy lidí, kteří jsou rozhodnutí lidem vnucovat to, co pro ně považují za dobré. A to třeba i proti vůli oněch lidí.

„Všechny tyhle kauzy mají společného jmenovatele – bojovníky za ‚sociální spravedlnost‘, anglicky ‚SJW‘, česky ‚dobrosery‘. Případy podléhání tlaku těchto rasistických agresivních ignorantů, přesvědčených že konají Dobro, jsou mementem pro každou společnost, která nestojí o záhubu nebo občanskou válku,“ pokračuje autorka.

Právě kvůli těmto „dobroserům“ se prý vedl boj u soudu s pražskou střední zdravotnickou školou. Právě kvůli „dobroserům“ se teď jedna z britských univerzit rozhodla skrýt portréty slavných bílých mužů, aby neprovokovaly přecitlivělé menšiny.

„Pokud tyhle agresivní rasistické ignoranty necháme konat, připraví nám tady diktaturu, která se nebude nijak lišit od té islámské,“ uzavírá svůj komentář varovně autorka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Politická agitace? Státní univerzita čelí hněvu Okamury. Za vše může tento její počin

21:41 Politická agitace? Státní univerzita čelí hněvu Okamury. Za vše může tento její počin

Předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru doběla rozpalují praktiky státní Univerzity Hradce Králové souvisej…