Jihočeská policie řeší kvůli volbám tři trestné činy

06.10.2018 15:31 | Zprávy

Policie v jižních Čechách řeší v souvislosti s volbami tři trestné činy. Dva voliči se v pátek poprali ve a před volební místností v Lužnici na Jindřichohradecku, dvakrát řešila policie případy, kdy dosud neznámí pachatelé pomalovali vrata domu a silnici hanlivými nápisy.

Jihočeská policie řeší kvůli volbám tři trestné činy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policie, ilustrační foto

ČTK to dnes řekl krajský policejní mluvčí Milan Bajcura.

„Ve volební a před volební místností v Lužnici se dva občané staršího data narození nejprve verbálně a potom fyzicky napadli, je to trestný čin výtržnictví," řekl Bajcura. Oběma hrozí maximálně rok vězení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Taky by mě zajímalo, co bude s důchody

Ale ne teď, ale za 10-20-30 let? Bude na ně? Proč teď kritizujete vládu za důchody, když sami jste pro důchodovou reformu neudělali nic, ani teď ani když jste byli ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zděšení rodiče si posílají leták, který v Praze našli ve škole

12:30 Zděšení rodiče si posílají leták, který v Praze našli ve škole

Značné kontroverze budí informační leták Státního zdravotního ústavu (SZÚ) varující před šířením žlo…