Jiří X. Doležal radí Merkelové: Rozdávejte imigrantům poukázky do nevěstinců

04.09.2016 16:14

Komentátor Jiří X. Doležal se na serveru Reflex.cz rozepsal o tom, že by německá kancléřka Angela Merkelová měla rozdávat běžencům poukázky do nevěstinců.

Jiří X. Doležal radí Merkelové: Rozdávejte imigrantům poukázky do nevěstinců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal
reklama

„Dnes je už těžké zpochybnit, že důležitou roli v loňské imigrační vlně hrálo pozvání paní Merkelové. Jak se na správného hostitele sluší, měla by se nyní postarat o základní potřeby svých hostí. Jde hlavně o mladé, zdravé muže,“ začal svůj komentář Doležal.

Podle něj nyní navíc přišla z Rakouska zpráva o dalším kole oblíbené muslimské hry taharrush, jejíž hraní spočívá ve skupinovém sexuálním obtěžování, osahávání a bití žen na ulicích. „Hra je oblíbena celoislámsky, před několika lety si takto zahráli s americkou novinářkou místní muslimové v Egyptě, a masovou vlnu hraní této povedené gamesky zažilo v noci na první leden celé Německo. Zvlášť v Kolíně se prý mladí imigranti pobavili dobře,“ říká ironicky Doležal a poukazuje na sedm Afghánců, kteří využili v noci na sobotu tlačenice ve městě Wels v Rakousku, a to k osahávání dívek. 

Původní text ZDE.

„Podívejme se na to bez rasových předsudků. Pánové, jak byste se asi cítili ve věku mezi patnácti a dvaceti lety, kdybyste už rok bydleli někde v rakouské tělocvičně, pocházeli z prostředí, kde ženy chodí oblečené ve stanu, a vy byli permanentně vystaveni pohledům na (z hlediska vašich návyků) poloobnažených a vyzývavých žen?“ táže se Doležal, a brání tak taharrush. Sexuální deprivace mladých imigrantů podle něj musí být v dnešních dnech už zcela nepřemožitelná.

A i proto přichází Doležal s návrhem. „Prosím kancléřku Merkelovou, aby uzavřela s hampejzy i volně podnikajícími prodejnými ženštinami smlouvu o paušálu ve všech zemích, kde imigranti sexuálně hladoví, a začala je platit ze státního rozpočtu Německa. Imigrantům pak bude rozdávat poukázky zdarma a hampejzům je proplácet stejným systémem, jako platí zdravotní pojišťovny lékařům. Pokud tak Merkelová neučiní, lze říct, že se k hostům, které pozvala, chová jako špatná, rasistická a xenofobní hostitelka,“ uzavřel.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Macron zmrazil slovy o Rusku. A co víc: Pojďme zachránit EU, vyzval Německo. Třeba jaderné zbraně...

7:51 Macron zmrazil slovy o Rusku. A co víc: Pojďme zachránit EU, vyzval Německo. Třeba jaderné zbraně...

V sobotu proběhla v Mnichově bezpečnostní konference, které se zúčastnil i prezident Francie Emmanue…