Jsi D*BIL a primitiv. Hymna pro SPD? Máš průs*r, vzkazuje Kolářovi Pavel Novotný z ODS

17.07.2021 17:42

„Jsi de*il. Primitive.“ Starosta pražských Řeporyjí z ODS tvrdě zúčtoval s písničkářem Petrem Kolářem, který složil předvolební hymnu pro hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury.

Jsi D*BIL a primitiv. Hymna pro SPD? Máš průs*r, vzkazuje Kolářovi Pavel Novotný z ODS
Foto: archiv Pavla Novotného
Popisek: Pavel Novotný

Tomio Okamura zahájil v Praze předvolební kampaň. S kamionem „SPĎákem“. Za plotem a pod ochranou policistů. S krajskými lídry za zády a s hymnou SPD od Petra Koláře.

„Ať je co nejmíň zrad a ztrát, ať naše země může zrát,“ zpívá v písni stvořené pro Okamuru na zakázku. V písni vzývá českou vlajku a oznamuje světu, že v České republice končí časy svárů a je čas táhnout za jeden provaz.

Jenže pokud chtěl se svou písní dosáhnout právě tohoto, ztroskotal hned na startu. Starosta pražských Řeporyjí z ODS Pavel Novotný Kolářovi za to, že připravil pro Okamuru předvolební song, pořádně naložil. Využil k tomu svých zkušeností předního bulvárního novináře, kterým býval.

Anketa

Souhlasíte, aby se pokuty za opakované přestupky odečítaly ze sociálních dávek?

97%
1%
hlasovalo: 17960 lidí

„Jistě si vzpomeneš, jak tě mnou vedený časopis Spy, a tedy mnou koordinovaní, špičkoví paparazzi rozvedli. Jsem profík. Ale z toho, kde a jak ses nechal in flagranti načapat, jsem usoudil, že zvěsti o tom, že jsi v zásadě primitiv, nelhaly. Proto mi tě začalo být trošku líto, když jsem zřel, jak aféra, zdá se, vyhovuje tvé tehdejší ženě,“ napsal Novotný v otevřeném dopise na sociální síti Facebook.

A to byl teprve začátek. Vzápětí označil Koláře za „de*ila“.

„JSI DEBIL, čtenářky to navíc bavilo. I s tvým intelektem, který bych šacoval někam mezi mořskou řasu a Tomáše Řepku, ti muselo dojít, že krom zmrda mě, zmrdů fotografů apod. jsme také všichni špičkoví profesionálové. Proto ti to připomínám raději, kdyby ti to tehdy nedošlo – jsem dobrej. Víš to. Já zase vím, že jsi debil,“ vypálil Novotný.

A když se Kolář snaží komunikovat sám, bez rady a pomoci někoho zkušeného, jen se prý potvrdí to, co o něm řekl Novotný. Tak to vidí starosta Řeporyjí, podle kterého se Kolář dostává do stále větších problémů, když se je pokouší vysvětlit. To podle Novotného platí i v případě, kdy se Kolář snaží vysvětlit, proč nazpíval písničku zrovna pro SPD.

Kolář tvrdí, že to udělal kvůli lásce k vlasti. Novotný tento argument smetl ze stolu s tím, že Kolář to udělal v prvé řadě proto, že dostal zaplaceno.

Tak či onak se podle Novotného skrze píseň pro SPD dostal Kolář do „pr*seru“, a jen tak z něj nevybředne.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„To smrdí. Pořádně.“ Milan Knížák zaslechl, jak se o válce na Ukrajině baví malé děti

21:45 „To smrdí. Pořádně.“ Milan Knížák zaslechl, jak se o válce na Ukrajině baví malé děti

Komunistická éra zpátky v novém kabátě? K umělci Milanu Knížákovi se dostaly alarmující informace o …