Jsou to „jen“ důchodci?! Je zle. Babiš vyrazil proti nepřátelům, kteří toto vypustili

14.09.2021 15:53

Hnutí ANO se před volbami pozastavuje nad tím, že je kritizováno, protože prý příliš spoléhá na hlasy důchodců. „Senioři snad nejsou plnohodnotní voliči?“ odmítají kritiku s tím, že lidé ve vysokém věku to mají často v hlavě líp srovnané než spousta mladších. „Kdo v sobě nemá dost moudrosti, nikdy nepozná moudrého,“ píše hnutí ANO na svém facebookovém profilu.

Jsou to „jen“ důchodci?! Je zle. Babiš vyrazil proti nepřátelům, kteří toto vypustili
Foto: Screen Facebook
Popisek: Nevěřte dezinformacím, máme se dobře. Byli jsem mezi lidmi a oni to vidí

Hnutí ANO v příspěvku na Facebooku rozebírá tezi, že je volí jen důchodci. „Nejen že to není pravda, ale ještě nás na tom zaráží jedna věc. Co má vůbec znamenat to JEN? Že senioři nejsou plnohodnotní voliči? Že nejsou při smyslech?“ stojí v příspěvku s dodatkem, že takovými výroky lidé důchodce urážejí. „Takhle neslušní dokážou někteří naši oponenti být, když vyslovují: JEN DŮCHODCE,“ pokračuje příspěvek. 

Navíc prý za posledních osm let, kdy jezdí po republice, poznali politici z hnutí ANO moudrost desítky tisíc seniorů. „No tak, vážení, my jsme za těch osm let, co jezdíme po republice, potkali už desítky tisíc seniorů. A v něčem jsme se utvrdili. Za prvé, lidé ve vysokém věku to mají často v hlavě líp srovnané než spousta mladších, kteří na ně nadávají. Za druhé, kdo toho už hodně prožil, necítí potřebu se neustále vymezovat, vyskakovat, odsuzovat, ale kouká na svět střízlivě a hodnotí ostatní hlavně podle jejich výsledků,“ pomrkává ANO zejména směrem k Pirátům, kteří se zase dlouhodobě těší podpoře mladších voličů.

„Takže ti všichni, kdo s úsměškem vypouštějí JEN DŮCHODCE, by si měli uvědomit jednu věc. Kdo v sobě nemá dost moudrosti, nikdy nepozná moudrého,“ píše se v postu na Facebooku s fotkou premiéra Babiše s rozesmátou seniorkou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jma

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nezatopíte. Romové, volte Piráty, padlo a lidé trpí, zní z SPD s konkrétním infem

19:49 Nezatopíte. Romové, volte Piráty, padlo a lidé trpí, zní z SPD s konkrétním infem

Vydavatel a dvojka kandidátky SPD v Praze Jan Čížek upozornil na šokující případ městské bytovky na …