Jste blbí? Jan Hrušínský oslovil čtenáře kvůli euru

14.07.2019 21:02

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský na sociální síti Facebook kroutí hlavou nad tím, proč tolik občanů České republiky odmítá přijetí eura. I voliči Andreje Babiše či Miloše Zemana, kteří často euro odmítají, by totiž podle Hrušínského měli vědět, že jim možná brzy zůstanou oči pro pláč, až budou na dovolené přeplácet šejdíře.

Jste blbí? Jan Hrušínský oslovil čtenáře kvůli euru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Hrušínský

Anketa

Máte raději písničky Karla Gotta, nebo komentáře Jindřicha Šídla?

hlasovalo: 14878 lidí

O vstup do eurozóny žádají už i Chorvatsko, Bulharsko a Rumunsko. A Češi pořád nic. Češi dokonce patří k největším odpůrcům společné evropské měny. Ředitel Divadla na Jezerce Jan Hrušínský varoval své spoluobčany, že na tento postoj mohou brzy doplatit.

„Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě! Víte, že už i Chorvatsko, Rumunsko a Bulharsko žádají o vstup do eurozóny? Až zase pojedete v létě na Balčik, na Mamáááj či na Makarskou – a budete platit šejdířům s českou korunou, vzpomeňte si! Víte, doufám, že při směně platíte víc, než je cena? Řekli vám Miloš s Andrejem, že vás při každé směně šidí? Neřekli, že? Já to tušil! Oni si asi myslí, že jste blbí, že si to neumíte spočítat a že jim na to skočíte,“ napsal Hrušínský.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Prezident a premiér se podle principála divadla chovají podobně jako šmejdi, kteří se snaží oblbnout především seniory a vnutit jim představu, která jim nakonec uškodí. Hrušínský však doufá, že Češi, Moravané a Slezané jsou chytří a nakonec se přece jen nenechají oblbnout. Až zapojí hlavu, seznají prý, že je euro stabilní měnou, ze které by mohli profitovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí

22:35 Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí

Nového primátora i koalici hlásí severočeský Jablonec nad Nisou. Je jím Jiří Čeřovský. Tak úplně nov…