Juncker se ozval skrze obvinění z opilosti. Je prý překvapen

19.07.2018 8:47 | Zprávy

Kauze kolem údajně opilého šéfa Evropské komise Jean-Claude Junckera na nedávném summitu NATO v Bruselu žije dál svým životem. Aktuálně se k tématu vyjádřil ten nejpovolanější, tedy samotný Juncker.

Juncker se ozval skrze obvinění z opilosti. Je prý překvapen
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Juncker

Záběry na vrávorajícího Junckera, který ani nebyl bez cizí pomoci schopen vyjít dva schody na pódium a i tam jej museli po celou dobu z každé strany držet, se staly hitem internetu. Uštěpačné poznámky nebraly konce a příval lidového humoru ještě znásobilo vysvětlení Evropské komise, podle které jejího šéfa pouze trápil ischias, lidově řečeno houser. Politický a mediální mainstream většinou taktně mlčí, ale objevují se i výjimky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pro

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Předsedkyně

Jste jedinou úspěšnou komunistickou političkou. Opravdu se už nebudete ucházet o post předsedkyně strany? A v politice zůstanete nebo počkáte až vám skončí mandát a taky skončíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pavlův hybridní projev. A Svěrák končí.“ Holcova tečka za medailemi

21:35 „Pavlův hybridní projev. A Svěrák končí.“ Holcova tečka za medailemi

Prezident Petr Pavel v projevu při udílení státních vyznamenání na Pražském hradě vystoupil s projev…