Kalouskova perná neděle. U Moravce se střetne s odborářem i Švejnarem

18. 11. 2012 10:54

V nedělních Otázkách Václava Moravce se střetne ministr financí Miroslav Kalousek a předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. Pozván je i profesor ekonomie Jan Švejnar. Debatovat se má nejen o škrtech v rozpočtu, ale také třeba o potírání černého trhu s alkoholem.

Kalouskova perná neděle. U Moravce se střetne s odborářem i Švejnarem
Foto: tan
Popisek: Miroslav Kalousek v Partii na Primě
reklama

Debata by se měla točit především kolem vládních ekonomických zákonů, zejména daňového „balíčku“, který nyní zamířil do Senátu. Diskutéři se však nejspíš nevyhnout ani sobotním protivládním protestům, které se odehrávaly pod taktovkou odborů.

Probrat by se měla i nejnovější iniciativa Evropské komise, která prosazuje čtyřicetiprocentní kvóty pro ženy ve vedení podniků. K tomu jistě bude mít co říci majitelka kosmetické firmy Rior Eva Štěpánková.

V druhé části pořadu se  bude řešit situace v podniku Lesy ČR, vystoupit by měl šéf dozorčí rady podniku a člen Národní ekonomické rady vlády Miroslav Zámečník. 

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Havlíček se neudržel: Když byl ministrem financí Kalousek, v čase krize řídil státní kasu tak, že se z toho stát vzpamatovával deset let

12:45 Havlíček se neudržel: Když byl ministrem financí Kalousek, v čase krize řídil státní kasu tak, že se z toho stát vzpamatovával deset let

Moderátorka Terezie Tománková přivítala v nedělní Partii televize Prima ministryni financí Alenu Sch…