Kalouskův „cifršpion“ zřejmě skončí. Staří estébáci se vracejí, glosuje to exministr

01.02.2014 21:30 | Zprávy
autor: mp

Šéf Finančně analytického útvauů (FAÚ) Ministerstva financí Milan Cícer zřejmě skončí ve funkci, a to možná už v pondělí. Zdá se, že nový šéf resortu Andrej Babiš (ANO) nestojí o muže, který pracoval pod exministrem financí Miroslavem Kalouskem. Exministr se ani moc nediví, funkční úřad chce prý někdo umlčet. Zprávu přináší server iDnes.cz

Kalouskův „cifršpion“ zřejmě skončí. Staří estébáci se vracejí, glosuje to exministr
Foto: Hans Štembera
Popisek: 1. místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek

„Současný šéf je dokonalý profesionál, dokud tam nebyl, úřad nikdo neznal, s jeho nástupem začal fungovat a naplňovat své pravomoci. Nyní zřejmě zase někdo chce, aby FAÚ přestal fungovat. Staří estébáci se zkrátka vracejí," komentoval exministr financí informaci o blížícím se konci Cícera.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Zákon o podpoře bydlení

Tvrdíte, že stát bude prostřednictvím tohoto zákona podporovat jen ty nejzranitelnější. To je kdo přesně? A jak budete podporovat zbytek populace, co má problémy ufinancovat bydlení nebo si chtějí pořídit vlastní i třeba s cílem mít nějakou jistotu, aby si pak založili rodinu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chci platit poplatky.“ Demonstraci za ČT ukončil velký výsměch

10:36 „Chci platit poplatky.“ Demonstraci za ČT ukončil velký výsměch

„Chci platit poplatky! Chci platit poplatky!“ volá na jednom z videí kolujících po sociálních sítích…