„To vše zaplatíme my, občané ČR, vyjma 70 000 našich bezdomovců, které naše demokracie zplodila a o něž se nikdo nestará, natož aby jim někdo pomohl – například organizace Generace 21,“ začal hned v úvodu zostra v textu pro ParlamentníListy.cz. Nadační fond Generace 21 považuje za neprůhlednou organizaci, u které nezjistíte ani telefon, natož nějaké informace o tom, kdo ji financuje. Generace 21 oznámila, že je financována z peněz soukromých dárců. Veleba prohlašuje, že fond dostává peníze z našich daní.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

