Kandidáti se utkají v debatě na Nově a v Českém rozhlase

23.01.2013 6:46

Debatami v televizi Nova a v Českém rozhlase pokračuje dnes série duelů mezi prezidentskými kandidáty Milošem Zemanem a Karlem Schwarzenbergem. Předvolební kampaň před druhým kolem prezidentského klání se zostřila, a to nejen kvůli náhledu obou finalistů na poválečné události.

Kandidáti se utkají v debatě na Nově a v Českém rozhlase
Foto: hns
Popisek: Kdo bude nakonec prezidentem České republiky, Miloš Zeman nebo Karel Schwarzenberg ?
reklama

Nova vysílá večer v hlavním vysílacím čase speciál Televizních novin s názvem Cesta na Hrad. Předtím se rivalové Zeman a Schwarzenberg utkají v Českém rozhlase 1 - Radiožurnálu.

Ve čtvrtek, tedy den před zahájením druhého kola voleb, se oba politici střetnou ještě v České televizi. Nástupce Václava Klause bude znám v sobotu. Na rozdíl od minulých voleb, kdy prezidenta vybral parlament, volí hlavu státu lidé v přímé volbě. Z devíti kandidátů do druhého kola postoupil z prvního místa Zeman následovaný Schwarzenbergem.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: čtk, mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

20:13 Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

Komentátorka Karolina Stonjeková varuje před vlnou „nových mladých komunistů“. Avšak nemyslí jimi čl…