Karel Šíp v ČT vyprávěl politický vtip, lidé řičeli smíchy. Ale mělo to dohru

21.02.2018 13:38

Martin Komárek se zase jednou přihlásil o slovo. A znovu to stálo za to. Baviče Karla Šípa v nadsázce označil za ruského krtka nasazeného v České televizi.

Karel Šíp v ČT vyprávěl politický vtip, lidé řičeli smíchy. Ale mělo to dohru
Foto: ČT
Popisek: Karel Šíp
reklama

„Ruský krtek zahrabán přímo v srdci České televize? Oblíbený bavič Karel Šíp je podle všeho Putinův muž,“ napsal Komárek na sociální síti Facebook. Narážel na vtip, který Šíp pronesl v pořadu Všechnopárty České televize.

Anketa

O koho by měl Babiš opřít svou vládu? Ať už jakkoliv

1%
hlasovalo: 11672 lidí

„Až donedávna jsem považoval dohady o hybridní válce, kterou proti nám vede Putin, za přehnané. (Ostatně, který hybrid si slovo hybridní válka vymyslel?) Nyní jsem však nanejvýš znepokojen. Důkaz o tom, jak může ruská propaganda proniknout do úvodu vysoce sledovaného pořadu Všechnopárty, mohli vidět diváci na vlastní oči (a kdykoli se mohou ze záznamu znovu přesvědčit),“ podotkl Komárek.

V letadle, které brzy spadne se nacházejí čtyři muži. Basketbalista LeBron James, 45. prezident USA Donald Trump, papež František a dítko školou povinné. Problém je, že v letadle jsou jen tři padáky. LeBron James vysvětluje svým kolegům v letadle, proč by se měl zachránit právě on. „Já jsem nejpopulárnější muž na světě, já se musím zachránit.“ Druhý padák popadne Trump: „Já jsem nejinteligentnější muž na světě,“ taky hup ven. Na palubě zůstane papež František a desetiletý hoch. Papež: „Já už mám život za sebou, zachraň se chlapče.“ Hoch: „Žádný strach, svatý otče, nejinteligentnější muž na světě si vzal školní brašnu.“

Z publika se ozval výbuch smíchu.

VIDEO ZDE

Šíp prohlásil, že vtip sebral ze sociálních sítí. A tady je problém, uvádí exposlanec v nadsázce. Ten vtip prý totiž není ze sociálních sítí. Ten se vyprávěl ještě za minulého režimu. Jen tím nejinteligentnějším tvorem na planetě, který místo padáku popadne školní brašnu, byl tehdy Rus.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fňukající Němcová s Kalouskem. Mediální odborník si vystřelil z demobloku. Vrací se křik kolem Duky a další zlo

18:35 Fňukající Němcová s Kalouskem. Mediální odborník si vystřelil z demobloku. Vrací se křik kolem Duky a další zlo

Bývalý člen Rady pro rozhlasové a TV vysílání Petr Štěpánek komentuje reakce Miroslava Kalouska (TOP…