Každej zkurvenej komouš musí viset! Každej den jich pověsit nejmíň třicet! Po bordelu kolem Zdeňka Ondráčka koluje toto drsné VIDEO

20.12.2017 8:53

Sen rapera Řezníka o vyvraždění všech komunistů. S brutálními podrobnostmi. Tak by se dala shrnout nejnovější vypalovačka rapera jménem Řezník. Tento zpěvák, který byl před sedmi lety vyloučen ze soutěže Český slavík, když měl převzít cenu za Skokana roku, se na svém nejnovějším albu Strangulační rýha s komunisty nepáře.

Každej zkurvenej komouš musí viset! Každej den jich pověsit nejmíň třicet! Po bordelu kolem Zdeňka Ondráčka koluje toto drsné VIDEO
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček

Píseň přichází v době, kdy prezidentský kandidát Michal Horáček a spolu s ním řada slyšitelných umělců hovoří o „komunistických mlátičkách“, podobně se Miroslav Kalousek a další vyjadřují i od sněmovního pultíku a kdy se před budovou Poslanecké sněmovny schází agresivní demonstranti vedení aktivistou Pražského Majdanu Tomaszem Peszynským, kteří pískali, chrastili a na komunistické poslance křičeli do oken „vylezte ven“.

Poslanec KSČM Leo Luzar dokonce začal hovořit o „lynči“, kterému dnes čelí komunistiský poslanec Zdeněk Ondráček, navržený do čela komise Poslanecké sněmovny pro kontrolu GIBS. Ten sám již v minulém týdnu hovořil o tom, že v souvislosti s akcí „Kdo mlčí, souhlasí“, kterou rozjel prezidentský kandidát Michal Horáček, je vyhrožováno i jeho rodině.

„Tento text neberte vážně, jedná se pouze o autorskou stylizaci,“ varuje autor hned na úvod ty, kteří by se případně chtěli inspirovat.

Píseň je k mání na jeho nejnovějším albu, které nese příznačný název „Strangulační rýha“. Padesát minut „hudby“ je na internetu oficiálně představováno jako „brutální námrd, kterej znásilní vaše uši a způsobí vám masivní krvácení z prdele“. Ze všech písní, které se tam objevily, jmenujme jen názvy jako „Bílá nula“, „Otroci konspirací“, „Potřebujem další válku“ a vše završuje pojednání nazvané „Dětský rakve“.

Píseň nazvaná „Každej komouš“ patří ke zlatým hřebům a interpret ani příliš neotálí s odhalením, kam chce tento hřeb zatlouct. Hned na úvod se od zpěváka dozvíme: „Z duše nenávidím ty komoušský kundy.“

Následně ale případné horlivce krotí: „Nechci, abyste páchali zločiny. Čas to stejně vyřeší za nás.“ Varování je nejspíš na místě, text totiž v podstatě od začátku až do konce hovoří o věcech, které by při důsledném uplatnění zákona naplňovaly nejen skutkové podstaty téměř všech trestných činů na životě, ale rovněž definici genocidy.

„Ale ve svý hlavě vás budu masakrovat, vy totalitní kundy, zmrdi,“ kříčí děsivým hlasem raper. Po tomto působivém intru zakončeném šíleným neartikulovaným řevem se od Řezníka dozvíme, že „Havel byl měkkej, stejně tak jeho revoluce“, a kdyby to bylo na Řezníkovi, tak by všechny komunisty nejraději vyhnal na ulice. A pak ještě drsněji rýmuje ulice na „oprátky na palice“ a dodává „vyhladit okamžitě“.

Pak text přejde do hlubších poloh zamyšlením: „Nechápu proč zakázali hákovej kříž a hajlování, a srp a kladivo je tady k mání.“ Obě totality by podle něj měly být posuzované stejně – tedy zakázané.

Raper to vidí takto: „Za propagaci komunismu bych zavíral do basy. Stejně taky nechápu, kdo těm zmrdům dává hlasy.“ A aby se to rýmovalo dále, dozvíme se, že věkový průměr voličstva KSČM je „šedesát pět asi“ a jako velké finále, že „příznivce KSČ řadím do podřadný rasy“.

A pak prorokuje: „Za dvacet let tu nebudete, však vy kurvy vyhynete.“ Pokud by se objevil v KSČM někdo mladší, má raper obdobné řešení: „Jestli jseš mladej komouš, kurva oprátka nemine tě.“

A pokud jde o starší generaci nabízí svéráznou variaci na akci „přemluv bábu“: „Komunistický prarodiče nenechat tu trčet, dej dědkovi pěstí a bábě prokopni krček.“

A text je následován ještě drsnějším apelativním refrénem: „Každej zkurvenej komouš musí viset, každej den jich pověsit nejmíň třicet.“ V rámci rýmu se pak ještě dozvíme, že „za tyhle štěnice já nezapálím svíce“, naopak se prý modlí, aby jich „chcíplo co nejvíce“.

A to ještě nekončí, rapujeme dále: „Za městem voběsím, probodám parožím, rozsudky smrti všem komunistům předložím,“ plánuje Řezník. Pak upřesní, že při výběru obětí bude postupovat podle Cibulkových seznamů. Jako důvod svého řádění vysvětluje, že komunisti jsou ekzém a on hledá protilék.

A proto vynáší rozsudek: „Je na čase vyložit karty a zbavit se týhle party, jako první chcípnou signatáři anticharty.“

POKUD SI TROUFÁTE, CELÉ ALBUM „STRANGULAČNÍ RÝHA“ JE K POSLECHU ZDE.

Vzhledem k počtu osob, které splňují jeho kritéria, ale i samotnému Řezníkovi došlo, že nemá šanci je všechny povraždit. Proto hodlá na některé uplatnit mírnější sankce, například „bývalí komunisti nemají mít právo volit“. Tento projev velkorysosti nabízí přesto, že „nejradši bych tyhle pantáty rozmačkal jako batáty“.

A nakonec se dozvíme: „Za mýho tátu, kterýho nevzali na medicínu, naplivu do ksichtu všem, který podporujou Čínu.“

V tento moment se raperův hlas zvrátí do totálního šílenství a v něm zopakuje refrén, že „každej zkurvenej komouš musí viset“.

Píseň pak končí kouskem z archivu. V něm občan na ulici debatuje s tehdejším místopředsedou KSČM Miroslavem Ransdorfem, protestuje proti tomu, že přítomný televizní štáb dává komunistům mediální prostor a zakončí slavnou větou „jsou to čůráci a maj viset, jelita“.

A tato jelita stylově zakončila „řeznickou“ píseň.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

18:43 Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

REPORTÁŽ „Vůbec neberu Číně ten obrovitý pokrok. To byl největší ekonomický pokrok v historii lidstv…