Kdo platil Havlovu lavičku? Určitě ne Schwarzenberg či Havlová, zuří bloger

03.05.2014 7:45 | Zprávy

Nad instalací Lavičky Václava Havla v Praze se zamýšlí Jiří Baťa. „Neskutečné, co si pár lidí ještě nevymyslí, aby ještě více zviditelnilo člověka, který je sice idolem několika pomýleně vyvolených, ale pro společnost byl hotová katastrofa,“ píše mimo jiné v článku, který zveřejnil na serveru ParlamentníListy.cz v rubrice Názory a petice.

Kdo platil Havlovu lavičku? Určitě ne Schwarzenberg či Havlová, zuří bloger
Foto: Hans Štembera
Popisek: V budově Akademie věd proběhla vernisáž výstavy Sochařský portrét Václava Havla

Lavička prý byla podle Bati vyrobená na popud „profláknutého politika“ Petra Gandaloviče (ODS). „Ten si tímto činem přihřál polívčičku u těch, kteří jsou semknuti kolem osoby Václava Havla, tedy Schwarzenberga, Vondry, Bursíka, Šiklové a dalších, kteří tak s psí věrností nadále glorifikují osobu V. Havla vždy a všude, kde to jde a kde je to možné,“ uvedl Baťa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Toto připomněli Ivanu Trojanovi po jeho nářku na Čechy

16:50 Toto připomněli Ivanu Trojanovi po jeho nářku na Čechy

V rámci představování filmu Neporazitelní v Karlových Varech došlo i na politiku. O tu se zajímá zej…