Kellerův asistent označil europoslance za bandu štrasburských nacistů

19.09.2014 16:38

Martin Hekrdla, který je současně asistentem europoslance Jana Kellera (ČSSD) a komentátorem Literárních novin, označil Evropský parlament v titulku textu za „bandu štrasburských nacistů“. Upozornil na to server Echo24.cz s tím, že Hekrdla si za to vysloužil kritiku od europoslance Jana Zahradila (ODS).

Kellerův asistent označil europoslance za bandu štrasburských nacistů
Foto: Filip Ferbie
Popisek: Jan Keller
reklama

Ten nazval Hekrdlův komentář slabomyslným výlevem z dob komunismu. „Je s podivem, že nyní s něčím podobným přicházejí lidé z okruhu údajně proevropských sociálních demokratů,” řekl serveru Zahradil.

Podle serveru Hekrdla s asociační dohodou pro Ukrajinu nesouhlasí a celkově ji v komentáři kritizuje. „Současně glorifikuje rozhodnutí svého šéfa Jana Kellera hlasovat proti sblížení Ukrajiny s EU, aniž by zmínil, že pro něho pracuje jako asistent,“ upozornil server s tím, že Hekrdla si pobuřující titulek textu „Banda nacistů ve Štrasburku“ vypůjčil z výroku jednoho z europoslanců, kterého citovala redaktorka listu Le Monde.

 

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

20:25 Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

ANKETA Česká republika porušila právo EU, když odmítla přijmout migranty na základě přerozdělovacích…