Klausovi operovali šedý zákal. Měl vymknutý kotník

04.02.2012 18:47 | Zprávy
autor: aš, čtk

Prezident Václav Klaus se ve středu večer podrobil plánované operaci šedého zákalu. Využil k tomu vynucené přerušení svého programu poté, co si v úterý vymkl kotník, uvedl dnes mluvčí Hradu Radim Ochvat na prezidentově webu. Na operaci upozornil server Lidovky.cz. Klaus se nyní zotavuje na zámku v Lánech.

Klausovi operovali šedý zákal. Měl vymknutý kotník
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus na CEPu

"Operace byla provedena ambulantně ve Zlíně na oční klinice Gemini doktorem Pavlem Stodůlkou. Pooperační vývoj probíhá normálně," sdělil Ochvat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hrozivý případ. Cyril Svoboda popsal vážné selhání Lipavského

13:29 Hrozivý případ. Cyril Svoboda popsal vážné selhání Lipavského

Bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda v bilančním komentáři pro ParlamentníListy.cz tvrdě hodnotí p…