Klub TOP 09 nominoval na místo primátora Hudečka

17.06.2013 18:57 | Zprávy
autor: čtk, mp

Zastupitelský klub TOP 09 při dnešním hlasování nominoval na funkci pražského primátora Tomáše Hudečka. ČTK to sdělil zdroj z jednání.

Klub TOP 09 nominoval na místo primátora Hudečka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Také se mluvilo o neprodloužení tzv. malých smluv firmě Veolia Veolia má prakticky monopol na distribuci vody v Praze

Zastupitelský klub TOP 09 při dnešním hlasování nominoval na funkci pražského primátora Tomáše Hudečka. ČTK to sdělil zdroj z jednání. Je pravděpodobné, že jej ve čtvrtek zvolí i zastupitelé. ČSSD už dříve avizovala, že její zastupitelé zvednou ruce pro kandidáta, kterého TOP 09 vybere.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel si zavařil. Kvůli „Spojeným státům evropským“ se skloňuje vážné slovo

11:11 Pavel si zavařil. Kvůli „Spojeným státům evropským“ se skloňuje vážné slovo

Prezident Petr Pavel na debatě Deníku.cz s občany v Litomyšli prohlásil, že svět se mění, a pokud v …