Koalice ,,demoblok": Úsměvy, ale také problém. Adamová, zní z ODS

11.11.2020 12:21 | Zprávy
autor: mp

Za rok touto dobou bude pravděpodobně po volbách a šéf hnutí ANO Andrej Babiš možná zůstane premiérem. Ale možná jím už nebude. Koalice ODS, lidovců a TOP 09 hodlá volby vyhrát a post premiéra získat pro sebe. Podle informací deníku Právo získává podoba pravicového bloku jasnější obrysy. Jenže už teď to prý kvůli koalici v ODS trochu skřípe.

Koalice ,,demoblok": Úsměvy, ale také problém. Adamová, zní z ODS
Foto: Repro Facebook
Popisek: Předsedové tří koaličních stran po podepsání memoranda

Předseda ODS Petr Fiala bude moct svým spolustraníkům říct, že ODS povede volební kandidátku trojdohody v 9 krajích ze 14. Lidovci povedou kandidátku ve 3 krajích a TOP 09 ve 2. Sám Fiala, který bude kandidátem pravicové koalice na premiéra, povede kandidátku v domovském Jihomoravském kraji. Předseda KDU-ČSL Marian Jurečka povede kandidátku ve svém domovském Olomouckém kraji a šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová stane v čele kandidátní listiny pravicové koalice v Praze.

A právě s tím, že by šéfka TOP 09 vedla kandidátku v hlavním městě, má část ODS problém.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČT je naše a je pro každého. Škrtnutá věta má dohru

5:15 ČT je naše a je pro každého. Škrtnutá věta má dohru

Lidé si uvědomují, že veřejnoprávní média jsou především „jejich“ a jsou tu opravdu pro každého. Vět…