Komunista Ondráček vyzval k debatě o pravých chlapech a obraně země. A hned ho srazil Dolejš

29. 4. 2016 17:12

Poslanec KSČM Jiří Dolejš se dnes na Twitteru vysmál svému stranickému kolegovi Zdeňku Ondráčkovi. Ten totiž psal status o krizi současné vlády, nutnosti zajistit bezpečnost národa a také o tom, jak funguje pravý chlap. Podle Dolejše se ale chlap pozná úplně jinak, než si myslí Ondráček.

Komunista Ondráček vyzval k debatě o pravých chlapech a obraně země. A hned ho srazil Dolejš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dolejš

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček byl ve svém nedávném statusu velmi kritický k současné vládě a společnosti a vyčítal jí, že se nestará o naši bezpečnost. Navrhl tedy, že je nutné ji vzít do vlastních rukou a začít něco dělat.

„Nevěřím totiž, že se můžeme plně spoléhat jen na Policii ČR, popř. pomoc několika stovek vojáků. Bude jich málo,“ bědoval Ondráček a zpochybnil i to, že by pomohl nábor nových rekrutů.

„Muži a chlapi jaksi chybějí. Kdo by se dnes chtěl válet v bahně, mít na nohou pevnou obuv tři a více dní a ještě k tomu poslouchat povely. Být mužem není IN,“ napsal Ondráček s tím, že dnešní „IN“ muži mají „řádně vyholené podpaží, hruď a další části těla,“ případně se dokonce „veřejně hlásí mezi bukvice“.

„Nedostatek opravdových chlapů už přiznávají i samotné ženy,“ tvrdil Ondráček a ptal se: „Kdo nás tedy bude bránit?“ Dodal, že chce vyvolat diskusi o tom, zda nezačít zakládat domobranu a jak.

„Kolega promine, ale chlapák se nepozná, že smrdí a nadává na ‚bukvice‘, ale že se chová fér a statečně,“ jednoduše Ondráčkovi připomněl jeho spolustraník Dolejš.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?

21:04 Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?

Poslankyně a místopředsedkyně STAN Věra Kovářová vytáhla na premiéra Andreje Babiše dopis, ve kterém…