Komunistka má radost ohledně bohumínského usnesení: Konečně se ČSSD rozsvítilo

07.11.2013 15:28

Komunistická poslankyně Miloslava Vostrá se raduje, že se ČSSD pomalu rozsvěcí v hlavách. Na severní Moravě totiž sociální demokraté navrhli zrušit tzv. bohumínské usnesení, které ČSSD zapovídá spolupráci s komunisty na vládní úrovni. Podle Vostré ČSSD pochopila, že jí k úspěchu nestačí bombastická reklamní kampaň.

Komunistka má radost ohledně bohumínského usnesení: Konečně se ČSSD rozsvítilo
Foto: red
Popisek: Miloslava Vostrá
reklama

„Rozhodně to nebude shoda s naším programem, který v mnoha případech kopírují. Plamenná slova Michala Haška `s komunisty nikdy` i za předpokladu, že s komunisty dlouhodobě spolupracuje v rámci Jihomoravského kraje, to asi také nebudou. Patrně se někomu z pánů rozsvítilo v hlavě a po letošních volbách si uvědomili, že jejich oslnivé preference byly pouhopouhým snem. Občany nepřesvědčily ani oranžové billboardy s obličejem Bohuslava Sobotky, kterými ovinuli celou republiku. Můžeme si říct, škoda peněz, pánové,“ vzkazuje komunistka.

Vostrá má za to, že přední představitelé ČSSD žijí v Praze odtrženi od života běžných občanů v krajích. V předčasných volbách ale zjistili, že předkládání slibů už voličům nestačí. Alespoň moravskoslezská ČSSD prý prozřela a vede i ostatní regiony k tomu, aby začaly zase myslet na občany. Možná se k tomu sociální demokracie rozhodne již tuto neděli na zasedání ústředního výkonného výboru a začne vyjednávat o budoucí vládě. Pokud ne, občané budou velmi zklamaní, varuje komnunistická poslankyně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kouříte, pijete, cpete se! Vy navalte peníze. Covid přinese brutální zásah

8:14 Kouříte, pijete, cpete se! Vy navalte peníze. Covid přinese brutální zásah

Inovace a kreativita. Tyto dvě vlastnosti jsou klíčové podle podnikatele a také učitele Karla Červen…