Konspirace, dezinformační weby, vyjádřila se Lenka Bradáčová k tomu, co píší u Pavla Šafra

01.02.2019 11:01 | Zprávy
autor: vef

Deník Právo přinesl ve svém dnešním vydání rozhovor s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Ta odmítla, že by po změně ve vedení několika bezpečnostních sborů získávala od jejich šéfů informace o kauzách.

Konspirace, dezinformační weby, vyjádřila se Lenka Bradáčová k tomu, co píší u Pavla Šafra
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lenka Bradáčová

Bradáčová úvodem hovořila o změnách na postu policejního prezidenta, šéfa Národní centrály proti organizovanému zločinu i ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů. Podle jejích slov se jednoznačně zlepšila komunikace mezi jejím úřadem a GIBS a NCOZ i vedením těchto složek. Odmítla však, že by nově jmenovaní šéfové těchto sborů byli s ní spřízněni a že by díky nim mohla získat informace o kauzách, které tyto útvary řeší. 

„Považuji to za totální nesmysl. Znám všechny konspirační teorie, kterých je na různých dezinformačních webech celá řada,“ poznamenala. O tom mimo jiné psalo v minulosti Svobodné fórum šéfredaktora Pavla Šafra. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

17:22 A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, hodnotí mediální analytička a lektorka Alena Maršálková dopis 21 š…