Konvičkovci: Nehlídáte hranice? Tak je obsadíme my

23.03.2016 11:43 | Zprávy

Úsvit – Národní koalice bude 9. dubna demonstrovat na třech hraničních přechodech za preventivní ochranu českých hranic. Zástupci strany to dnes řekli na tiskové konferenci ve Sněmovně. Protesty se mají uskutečnit na hraničním přechodu Cínovec v Ústeckém kraji, na přechodu u Kraslic v Karlovarském kraji a přechodu České Velenice v Jihočeském kraji.

Konvičkovci: Nehlídáte hranice? Tak je obsadíme my
Foto: worldwide.com
Popisek: Hraniční přechod, ilustrační foto

Šéf Úsvitu Miroslav Lidinský dnes znovu kritizoval premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) za jeho přístup k migraci a za jeho ochotu podpořit dohodu Evropské unie s Tureckem. Opoziční strana podle Lidinského vyčerpala všechny prostředky v dolní komoře a situaci nyní může čelit jen protestem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chybí rozpočet, řekl Moravec. Bankéři vysvětlili, že ten Fialův je skoro v pořádku

17:17 Chybí rozpočet, řekl Moravec. Bankéři vysvětlili, že ten Fialův je skoro v pořádku

V návrhu státního rozpočtu, který předložila odcházející vláda, jsou desítky miliardy korun „podsekn…